Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült a baba hosszú...

Kinek sikerült a baba hosszú hosszú hónapok után mindenféle praktika nélkül? Tényleg nem gondoltatok rá, vagy azért titkon reménykedtetek?

Figyelt kérdés
Én már csak a hőmet mérem, de azt mondtam, ha ebben a hónapban sem sikerül (eddig 2 vetélésem volt, mindkettő más miatt), akkor felhagyok mindenfajta figyelgetéssel. Előző hónapig teáztam is, gyertyában álltam, de most csak a hőmet néztem, semmi mást.
2009. ápr. 21. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én már semmit se csinálok!A doki a vetélés elkerülése végett nem irt fel neked gyógyszert?Mert azt el kellene kezdened szedni,nehogy úgy járj,mint előzőleg!

Igaz nekem már vannak gyerekeim,de volt 3 elhalásos terhességem és most szeretnék mégegy kisbabót,csak nem jön össze!De kitartás!

2009. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi több hónapig rajta voltunk a témán. Januárban, mikor megjött, megbeszéltük, hogy majd jön a baba, ha akar, egy ideig nem görcsölünk rajta. Januárban meg is fogant Mazsola. Azóta is azt beszéljük, hogy milyen fura az élet. Szurkolok, hogy minden rendben legyen nálad!
2009. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De írt fel Duphastont, de abban a hónapban nem lett baba, viszont a menszim kimaradt 52napig. Azóta megint normális a ciklusom és remélem, hogy mihamarabb sikerül.

Gratulálok a babátokhoz! :)

2009. ápr. 21. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi már több mint egy éve probálkozunk,két adag clstilbegy-et szedtem eddig be,de semmi.Csütörtökön megyek a dokihoz,vagy poz. tesztel vagy a köv.adag gyógyszerért,de ha az sem segít akkor nemtudom mi van.Majd megdeszélem vele holnapután.
2009. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!