Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok-e vagy...

Most terhes vagyok-e vagy sem? Egy gumi se szakadt ki eltelt 2hét egy kicsi hányingerem van (ami lehet a betegségtől mert jelenleg beteg vagyok).

Figyelt kérdés
Szerdától számítva 6szex volt és mostanában kellene megjönnie. Pontosan 28dika fele. Lehetek-e terhes vagy várjam meg a menstruációt?
2009. ápr. 21. 11:58
 1/5 anonim válasza:
Hát várd meg a menstruációt, de még ha késik se kell megilyedni, nem jelenti az se hogy terhes vagy, főleg ha még gumi is volt. Gumi nélkül se biztos hogy teherbe estél volna most.
2009. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy, de ha így parázol, számolj vele, hogy akár ki is maradhat egy az izgalom miatt.
2009. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:):) Tudnátok mennyitt segítetek ezzel..
2009. ápr. 21. 12:21
 4/5 anonim válasza:
Nálunk is volt most ilyesmi helyzet, hogy bnőm mondta, hogy ma kellett volna megjönnie.. Én viccesen mondtam, hogy "Nana.. lehet hogy terhes vagy!!" Mert nem szokott neki késni. Ezen először csak nevetgéltünk, 2 nap késés után már kezdtünk aggódni, és egyre jobban.. 4.5. éjszaka már én is ezzel a témával álmodtam, de mikor 6. nap reggelén megjött, azt mondta, még a könny is kicsordul a szeméből ugy örült.. Lehet hogy neki is az izgalom miatt késett, mert bogarat ültettem a fülébe, hogy lehet h terhes. De el nem tudtuk képzelni, hogy miért lenne az, mert egy gumi se szakadt ki, és tényleg mindig nagyon figyelünk. De azért érdekes volt.. mindig napra pontosan jött eddig neki, most meg hirtelen 6 nap késés?! NAGYON szar volt várni!!! Az biztos hogy ennyire még nem örültem neki, hogy megjött! :D:D
2009. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Terhességi teszt - és nem kell tovább izgulni.
2009. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!