Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a görbémre? Összejö...

Ránéznétek a görbémre? Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 21. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! Nekem múlt hónapban hasonló volt, de sajna mensi lett. De ettől Neked még nagyon nagy esélyed van.

Itt a múlt havim:

[link]

És itt a mostanim:

[link]

Sajnos nem tudunk annyit együtt lenni, a munkánk miatt, mint Ti, pedig nagyon szeretnénk. Na mindegy. Én 1-re nem várom. És Te? Mi már 4 éve próbálkozunk. Ti? Mi május 4-re kaptunk is időpontot a BMC-be. Kiváncsi leszek, hogy ott mi lesz, remélem sikerrel járunk.

Sok sikert Nektek.

2009. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én 26-ra nem várom!Bár csak pár hónapja próbálkozunk,de már nagyon vágyunk mindketten egy babára!Az életünkben már mindent elrendeztünk, így ezen a téren már semmi akadálya nem lenne a babának!Csak lehet nekünk is egy kicsit stresszmentesebb életet kellene élnünk!Sok sikert nektek is!
2009. ápr. 21. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonló,ápr.12 én volt peteérésem,ez volt a 17.ik napom.Azóta szépen emelkedik és már 3napja 37,0 a hőm.
2009. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!