Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja nem vártam, de nem...

Két napja nem vártam, de nem jött meg. Azóta tök száraz vagyok, semmi folyás, ez jó vagy rossz jel? Előtte volt egy kicsit fehér folyásom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó jel, ha babát szeretnél.
2009. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretnék, október óta próbálkozunk. Csak tegnap negatívat teszteltem, ez aggaszt.
2009. ápr. 21. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A tegnap még sokaknál azzal járt volna, hogy nem akkora a hormonszint, hogy kimutassa. :) gyorsan eltellő pár napot neked és egy + jelet :)
2009. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagyis két vonalat :)
2009. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél a menzi ideje körül tök száraz voltam. De nem vagyunk egyformák, van akinek meg folyása van. Nálam az az "fehér testápolós" folyás kb a 8-9. héten kezdődött és máig is van (16 hetes)

Szerintem tesztelj reggel :)

2009. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!