Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnék minnél gyorsab...

Moncsycsy kérdése:

Hogyan eshetnék minnél gyorsabban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nehezen esek teherbe,az orvosom azt mondta próbáljak ki vitamint teát!kinek mi segitett?
2011. szept. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Forever berry gél és royal jelly. Meddőnek nyilvánított (mesterséges megterm. sem sikerült, lombik sem) baráti házaspárnál 3 hónap után eredményt hozott. Döbbenetes. Azóta ajánlják másoknak is, és sokan lettek boldog, többgyerekes szülők. Próbáld ki, nem veszíthetsz semmit. Teljesen természetes anyagok, mellékhatások nélkül. Sok sikert!
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem segít, ha rágorcsolsz a dologra. én 6 honap után feladtam, nem számolgattam semmit, nem figyeltem semmit és a kovetkezo honapban terhes lettem.


8 hos kislány anyukája

2011. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm válaszaitok!szerintetek 5 napja késik megjöhet még?
2011. szept. 12. 17:40
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Lehetséges,hogy megjön! Mi amióta próbálkozunk rendszertelenül jön meg 11. én szokot hát eddig 16 .án 14 .én jöt meg 6 hónapja próbálkozunk. most 13. van ës görcsöl a hasam


Sok Szerencsét neked!

2012. márc. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!