Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 20 éves vagyok,59 kg és...

Most 20 éves vagyok,59 kg és 160 cm magas. Mennyi az esélye, ha pár év múlva ha majd terhes leszek, szülés után sokkal kövérebb leszek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szól közbe pl cukorbetegség vagy egyéb komplikáció, hogy feküdnöd kelljen sokat, akkor nem muszáj sem elfogyni sem elhízni. Én most a második babával vékonyabb vagyok a 4. hónapban, mint valaha... A hányinger, meg a szaladgálás a nagyobb bébivel ezt teszi. Szerintem kár aggódnod emiatt.
2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit hoz a jövő, senki sem tudja megjósolni :)

Én az első babámat 21 évesen szültem. Akkor 49 kilóról indultam, összesen 9 kilót híztam, ami szinte le is ugrott szülés után. DE: a rég ruháim mégsem voltak jók, hisz bár a súlyom, magasságom maradt, de a mellem nagyobb lett, a csípőm szélesebb..

A 2. terhességet szintén 59 kilóval, rá 3 év múlva kezdtem. Ekkor is lement a felszedett 8 kiló, de sajnos a szoptatás alatt vissza is jött 5-, amit már nehezebb volt leadni.. Főleg, hogy jött a 3. baba... bár vele sem híztam sokat, de a kezdeti súlytöbblet megmaradt szülés után is..

Most 40 éves vagyok, 59-60 kiló... és azóta még egy gyerkőcöm van :) Szóval az évek és a gyerekek azért hagytak némi nyomot :DDD

2011. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 10 éve még 59-60 kg voltam. 162 cm-el.

Most két gyerekem van, a pici 2 éves, 49 vagyok. Ha szoptatsz és pár évig nem alszol annyit, amennyit kéne, még ez is megtörténhet... :o)

És persze alkat kérdés is.

De akár így akár úgy lesz, egy gyerek megéri! :o))

2011. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én első terhességem 167 cm - 54 kg-mal kezdtem. Zabáltam - az orvosom jól le is szidott, hogy ez kitolás a babával. De mindent kívántam. Szülés után (!) 74 kg voltam. Szoptatás után fogyóztam, lementem 56 kg-ra, majd egy hónap múlva ismét terhes lettem. Akkor már nagyon odafigyeltem a táplálkozásra, szülés utáni 3. napon 58 kg-mal jöttem ki a kórházból és azóta is tartom. A legfontosabb az önuralom és a mértékletesség. EGyébként nagyon meg lehet hízni ... De aztán le is lehet adni, ld. az én példám.
2011. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16:08 vagyok

No az talán lemaradt, hogy 20-20 kilót híztam mindegyikkel én is, úgy, hogy az első 3-4 hónapig csak fogytam, és semmit nem fogyóztam utána sem (csak az önuralomról jutott eszembe, mert én ettem rendesen...)

2011. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen 168 cm magas és 58 kg voltam.Most 33 évesen, két gyerekkel szintén 58 kg vagyok és az alakom még jobb lett, főleg a második szülésem után, most sokkal jobban érzem magam a bőrömben mint 20 évesen.

A súlyom viszont állandó, pedig mindkét gyerekkel 15-15 kilót szedtem fel, de a szoptatások alatt lement.

2011. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen a 161-162 centimhez nem is tudom, h hány kiló lehettem, de az biztos, h több mint bármikor eddigi életemben. Nem is mertem mérlegre állni, de sztem közel voltam a 70-hez. Aztán sok sporttal 30 éves koromra 55 kg lettem, ennyivel estem teherbe, és most szülés után 3 hónappal 2 kg van rajtam.
2011. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!! :) De gondolom kismamáknak is tudnak összeállítani olyan étrendet,ami egészséges,és nem sokat híznak vele.
2011. szept. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!