Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napig volt az ovus tesztem...

3napig volt az ovus tesztem pozi, együtt is voltunk mind a három nap. Szerintetek sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudhatjuk,hogy mindkettőtöknél minden rendben van-e.de az esély meg van rá..
2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen,nagyon nagy az esély arra hogy sikerül a baba.Mi a párommal csak az egyik pozitív napon voltunk együtt,se előtte se utána és most 9 hónapos a lányunk!Megy a drukk!Majd írd meg mi lett!Puszi!
2011. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek a babához! :)

Hát remélem hogy végre így 9hónap után,mikor tényleg bele adtunk "anyait-apait" sikerülhetett nekünk is!!!

Mindenképpen megírom majd,de szerintem most sem lesz baba... :(

2011. szept. 10. 09:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan állj hozzá!Mi 3 évig vártunk a babánkra.Velem is az volt a gond,hogy nem hittem el hogy sikerülni fog.Mikor peteéréskor együtt voltunk,elkezdtem minden nap arra gondolni,hogy éppen mi történik most a megtermékenyített petesejtemmel.Most éppen vándorol a méhem felé,most beágyazódik,most elkezd osztódni stb.Minden napra valami.És láss csodát,akkor sikerült is!Hitesd el magaddal,higyj magadban!Képes vagy rá,erre születtél hiszen nő vagy!Puszi!Majd írj!
2011. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon Kedves vagy!!!

Istenem,bár csak igazad lenne!!!

Igazából azért nem merem elhinni,mert mindenki azt nyomja belém hogy,NE GÖRCSÖLJ RÁ,TUL SOKAT GONDOLSZ RÁ,NE STRESSZELJ RAJTA...stb!!!

A másik ami bűntudatot okoz,az az hogy én imádok tornázni,kb 7hónapja majdnem minden nap 1órát tornázom..nem tartom megerőltetőnek,sosincs izom lázam..és egyfolytában azzal jönnek hogy nem fog beágyazodni,vagy ha igen,akkor elvetélek..szóval már lassan nem merek az ágyból sem fel kelni,de nem tudok lemondani a tornáról,szükségem van rá!

És már szinte ott tartok hogy nem is merek arra gondolni hogy sikerülhet teherbe esnem...

De a mai naptól probálok ugy nézni magamra..hogy már ott a baba a pocimban..hát ha sikerül!

2011. szept. 10. 10:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazam van!!!Na,ezt hallgattam én is megállás nélkül,hogy ne görcsöljek rá a dologra...Ha valamit nagyon akarsz,akkor arra nem tudsz nem rá görcsölni!Minden gondolatodban ott van a baba és ez így helyes is!

Tornázni tornázz nyugodtan,legfeljebb a hasizom erősítőket hagyd ki,illetve azokat amik a medence tájékét mozgatják meg.Nyugi,minden rendben lesz!A babád már ott van a pocakodban!Kopp,kopp,kopp.Nem kiabálunk el semmit!Puszi!

2011. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Te egy igazán kedves ember vagy!! :)

Igen,én is ezt mondom,ha valamit szeretnénk olyan nincs hogy ne gondoljon rá az ember!!!

És igen,igazad van mindenben!!

Sajnos van egy kis gombás fertőzésem,voltam dokinál,kaptam rá kúpot,remélem nem lesz baja tőle a babának(ha van)!!!

Tegnap roszul voltam egy kajcsitól,a párom azóta azzal jön "hogy ott baba van anya..hidd el"! Ma kérdezte hogy szerinted ízlik a babának a kürtős kalács? :) Olyan kis aranyos.

Minden vágyunk már ez a kis baba!! Nagyon jó helyre születne..de miért nem akar akkor jönni?! felfoghatatlan számomra.

Bár...most már itt van a pocimban,elkezdődött a beágyazódás,lassan megtudjuk hogy tényleg létezik,és nem csak a képzeleteimben van..hát az valami határtalan boldogság lesz!!!!

Mindenképpen meg írom majd Neked az eredményt!

Szép napot!

Puszi Neked! :)

2011. szept. 11. 10:01
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lesz semmi baja a babának ha gombás fertőzésed van!Lassan már tesztelhetsz is!jaj nagyon drukkolok!!!Majd írj!Puszi!
2011. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem egy jól látható halvány pozit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Váá..nagyon boldog vagyok!

De picit félek is,mert kicsit megjövős érzésem van!

Most nem tudok irni többet,mert még mindig sokk hatása alatt vagyok!

2011. szept. 20. 09:54
 10/24 anonim ***** válasza:

nekem még az erős pozitívnál is napokig "megjövős" érzésem volt.

ugyhogy nyugi!!

2011. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!