Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég érdekes volt a mostani...

Elég érdekes volt a mostani menszim, kb egy hétig volt, de ebből csak 1 nap volt enyhe vérzéses, kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés

Első három nap barnás folyás, egy nap volt vérzéses nagyon kevés, de az is inkább barnás véres, a másik három nap szintén barnázás, a végén teszteltem negíatív lett, akkor kizárhatóm a terhességet, a melleim maradtak kemények. Volt már valaki így és baba volt, ja ami nagyon érdekes volt, nem görcsöltem, de még csak olyan megjön és fájdogál sem volt.

Köszönöm megtisztelő válaszotokat.


2009. ápr. 22. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha megjött és a teszt is negatív lett akkor nincs terhesség!
2009. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak hamis illúziókba ringatni; csak azóta jópáran megerősítették , hogy lehetséges terhesség alatti vérzés is , ami gyengébb , mint a szokásos és kevesebb napig tart. Szerintem egy hét múlva csinálj egy nem túl drága tesztet. Ha az is negatív , akkor sajna télleg nem baba volt; vagy lehet hogy igen , csak "nem sikerült".

Mindenesetre Sok sikert! :)))

2009. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fájnak a melleid????
2009. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ismételd meg a tesztet PregimaxPlusszal,mert igy voltam én is,mire kiderült már 20 hetes voltam,mert hiába mentem el a dokihoz,nem érezte a terhességet és meg is volt végig!
2009. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm a válaszotokat.

A melleim nem fájnak, de be vannak keményedve, ami nálam csak menszi elött és ideje alatt szokott lenni, vagy mikor peteérésem van esetleg.

De most egyik sem valószínű, mivel most múlt el az a menszinek nem nevezhető, és nem tartom valószínűnek, hogy érik a petém és azt érzem már.

Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy neki is ilyesmi volt, mikor megvolt?

2009. ápr. 22. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hát igen valami hasonló!És hosszabb volt,mint a menzim előtte,mert az csak 4 napig tartott és kész.Terhesség alatt meg barnázással kezdődött,aztán rózsaszines, egy kis vérzés,barnázás és kész.Ez ment hol 3 napig egyik hóban,utánna meg 7 napig a köv.hóban.Mindig megrettentem,mert előtte elvesztettem egy kisbabát,15 hetes voltam vele.Aztán 4 évére lettem terhes újból,vele voltam igy.Most 3 éves a kicsi.
2009. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!

Most teszteltem negatív lett, úgyhogy feladtam majd a következő honapba reménykedem.

Minden jót, jó egészséget kívánok neked, nektek.

2009. ápr. 22. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom,pedig reménykedtem,hogy nem csak velem történnek fura dolgok!Minden jót kivánok!
2009. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!