Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a terhesség! Nem...

Terhes a terhesség! Nem akarom még egy hétig, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
39-ik hét. Tudom: türelem. Mégsem megy. Unom, fáj mindenem, plusz a meleg, ingerült vagyok, egyszóval már nem bírom.
2011. szept. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Különféle praktikák vannak a baba "kicsalogatására",ezeket kipróbálni sok nőnek csak idő töltés. Nem garantált a siker.

Ilyen praktikák: szex- a sperma érleli a méhszájat;orgazmus- fájásokat idézhet elő;fűszeres étel fogyasztása;hajolgatás,séta,lépcsőzés,házi munka,bimbó ingerlés,bába koktél,illetve meleg fürdő- ez utóbbi nem igazán ajánlott,mert lepényleválást okozhat!


Próbáld meg a figyelmed elterelni,takarítással,sütéssel... Túl sokat gondolsz a baba érkezésére,ami miatt nem fog előbb jönni a baba. Nagyon nehéz a figyelmet elvonni,de egy próbát megér!!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,38 hetes (egyéb okból szintén türelmetlen ) kismama

2011. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
40+ 2 hetes vagyok... Kivagyok teljesen! Azt hittem ez a baba,hogy második hamarabb kint lesz,de mégsem. Nekem a védőnőm a guggolást ajánlotta,hogy próbáljak meg gy csinálni mindent :) Hiába! Már én nem is próbálkozom semmilyen praktikával,mert nem igazán jutok előrébb... Már beletörődtem! Csak szörnyű hallani,hogy van aki 10-12 nappal hordja túl a babáját. :S:S
2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok!

Én 39+2 vagyok és már én is szeretném kinn tudni a babóm:)

én valamiért nem merek se guggollni se semmit kipróbálni:(

2011. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kis időt már guggolva is ki kell bírni! Én 41 hétig voltam terhes de csak vége lett! Türelem türelem!
2011. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

en is 40+5 naposan szultem, mar ki akartak lakoltatni az urat, de par oraval elotte ugy dontott, inkabb kijon magatol :D


most 14 hetes a masodikkal, es zavar, hogy pont olyan turelmetlen vagyok, mint te. pedig meg sokat ki kell birni :(

2011. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy dolog csalogatta ki a lányomat.. (első baba)

szombat délután beutalt az utolsó nst-men a doki mert felment a vérnyomásom (4,5órát vártam!!)

annyira bestresszeltem hogy este 11kor el kezdtem vérezgetni, tágulni..éjfélre szülőszobán voltam, este 6kor megműtöttek, és megszületett.. de előbb se a guggolás, sem a lépcső nem segített.. egyébknént az utolsó hétben én is nagyon agresszív voltam, pörögtem, takarítottam, páromnak segítettem munkahelyén..nagyon látványosan szenvedtem :) könnyű szülést!

2011. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj, köszi :) Legalább nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel :(

Ráadásul éjjel megszült a barátnőm is 40+2-re :( Már Ő is babázhat én meg még levegőt is alig kapok :(

2011. szept. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!