Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kényes kérdésem van....

Kicsit kényes kérdésem van. Minden rendben velünk, de talán ez okozhatja hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Elég kényes a kérdésem, de talán itt feltehetem. Már többször megfigyeltem a páromnál, amikor elélvez nem lövell ki a sperma csak úgy kicsordogál. Már mindketten voltunk a meddőségiben és minden rendben velünk.

Szerintetek ez okozhatja hogy nem jön a pici? Már csak ötletelgetet, hogy mi lehet a baj. De gondolom ha így távozik a sperma attól a termékeny nyák segít neki feljebb jutni.


2009. ápr. 22. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha más nem, bróbál nekik te segíteni feljebb jutni:)
2009. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a méhszájhoz kell h jussanak a spermiumok, tehát ha csak kifolyik, akkor is odajutnak.. Mióta nem jön a baba?
2009. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve.De igazából fél év próbálkozást írok, mert 1 év után kiderült hogy endom van így azzal műtöttek. Azóta fél év eltelt voltam HSG-n hormonteszten mindenen, a párom is rendben. A meddőségiben is mondták várjunk az inszemmel, most a betegségem is stagnál.

Már csak találgatok igazából.

Köszönöm hogy válaszoltatok.:)

2009. ápr. 22. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Gondolom akkor már több mindent kipróbáltatok a "cél" érdekében,de én tudok javasolni valamit,legalábbis mi bevetettük.

Miután férjem elélvezett,megemeltük párnákkal a csípőmet,ezzel segítve a kiskatonák útját.

Így ha "kicsordogál" is van esély a felfelé úszáshoz.

Igyekeztünk minél többet együtt lenni,de nem csak azokon a napokon amikor esélyesebb,hanem ahogy kedvünk tartotta,naponta többször is.

És tudom hogy könnyű azt mondani,ne akarjátok gőrcsössen,de hidd el ha nemcsak azért vagytok együtt hogy baba legyen,akkor hamar befog költözni a pocaklakó.

Szurkolok nektek.

2009. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Igen ezt még nem próbáltam. Pedig már sok mindent olvastam. Nálunk "sajnos" mikor peteérésem van mindig kicsit görcsösebb a dolog. Még ha tudat alatt is de tudom hogy mindennek smakkolni kell. A hónap többi napján ilyen nincs.:) Egyszer besikeredhetne egy spontán peteérés, amikor az ember nem "számít" rá.:)

2009. ápr. 22. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Vegyél a férjednek Maca Vibét/patikában,gyógynövényesboltban kapható/az majd segiti neki a kilövellést!Bocsi,szebben nem jutott eszembe.Neked meg javasolnám a málnalevélteát középidőig,onnantól pedig a palástfűteát napi 1 csészével éhgyomorra!Sok sikert!
2009. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) utánanézünk...
2009. ápr. 22. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! A magne b6-ot is kipróbálhatod, talán kicsit megnyugtat (biztos láttad a reklámot), és hátha úgy összejön.Ártani nem árt, nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod! (lehet, hogy nekem is az miatt sikerült, ki tudja...)
2009. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem több olyan ismerősöm is van akiknek nem jön össze a baba, pedig minden rendben van, mind a két fél részéről. A barátnőmnél is pont így volt. Több éven át próbálkoztak, beültetéssel is. Elváltak / persze nem e-miatt/ és most mind a ketten boldog szülők.

Ezt nem azért írtam, hogy el kell válni, csak hogy vannak olyan párok akiknek nem jön össze a baba, hiába próbálkoznak egy másik partnerrel pedig igen.

2009. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akinek már van lakója nagyon gratulálok. Másoknak pedig nagyon szorítok.

2009. ápr. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!