Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Kislánnyal...

Szerintetek? Kislánnyal kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés

A termékenységi kalkulátor szerint a termékeny napjaim 9.-től 13-ig van.

tegnapra azt írta hogy legjobb esély arra hogy kislány foganjon (együtt is voltunk tegnap)

Ha holnap és kedden is együtt leszünk akkor is lehet esély arra hogy kislány legyen?

Arra gondolok hogy elképzelhető e hogy az x kromoszómájú hímivarsejt már ott van és az fogja megtermékenyíteni a petesejtet?

Vagy az y előbb odaér még így is?

Egyébként a szomszédomnak is pont így fogant a kislánya.

A 12. napon esett teherbe pontosan tudja.


2011. szept. 10. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így számolgattam, aztán kiderült, hogy a peteérésem jóval később volt, nem idő szerint. Utánaszámoltunk, hogy peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt utoljára, így kislányra álltunk be jobban. -ja, és tényleg az lett ;)
2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kedden is együtt lesztek, akkor az már a kisfiúnak fog segíteni. Persze attól még lehet kislány, mert 9-10-én is voltatok együtt, és az x-es hímivarsejtek már ott várakoznak, de addigra lehet, hogy már az új Y-osok is odaérnek, tehát az esély kb. 50-50 lesz.

Szóval lehet kislány úgy is, de több az esély, ha a hétfő-keddet kihagyjátok.

2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. azt elfelejtettem, hogy a peteérést 13-ára írta? Mert akkor a 9-i együttlét azért elég "korai", nem biztos, hogy a hímivarsejtek kihúzzák keddig, szóval szerintem holnap azért még legyetek együtt, az is még simán a kislány esélyeinek fog kedvezni.
2011. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A ciklus.hu 13-ára írta a peteérést.

A másik oldal pedig csak a termékeny napokat jelölte be és hogy kislány vagy kisfiú.

Én is úgy gondoltam hogy holnap még együtt leszünk.

Egyébként már fájdogál a hasam...

2011. szept. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!