Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy terhes...

Van még esély, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
27 napos volt az utolsó 2 ciklusom, a 27 napon negatívat teszteltem, ma van a 30. napom, de még nem jött meg. nincs semmi jelem azonkivül, hogy nem jött meg.
2011. szept. 11. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyes, hogy terhes legyél, mármint most! Nekem is volt ilyen gondom, ugyanez, amit te is leírtál! A tesztek már annyira érzékenyek, már kimutatta volna, ha terhes vagy! Hajrá, majd legközelebb sikerül! :)
2011. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mikor próbálkoztatok? Peteérésed napjaiban??

Ha igen, akkor azért lehet esélyed rá!

2011. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj! Én is hasonló cipőben járok, nekem 28 naposak a ciklusaim, a nemvárt napján a teszt - lett, holnap reggel ellövök még egyet. Ha az is negatív, akkor más oka van, hogy késik. Bár jó lenne, ha baba lenne. Megy a drukk neked!
2011. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy mindenképp írd meg az eredményt, majd én is jelentkezem!
2011. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én szerintem ma tesztelek egyet, ha az is negatív akkor biztos nincs baba. Szerintetek??
2011. szept. 11. 11:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Reggeli elsőből csinálj egy tesztet, az a legbiztosabb, ha negatív, akkor nincs baba.
2011. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tesztelj!

Én pl. egyik terhességemnél se reggel teszteltem, és pozitív eredményeket kaptam korai terhesség alatt. Szóval 4 hetes terhesen már tudtam mindkétszer biztosra hogy kis életet hordozok a szívem alatt. :-)

2011. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Teszteltem ez is negatív lett. Vagy lehet, hogy késői peteérésből lenne és azért nem mutatja ki?? Vagy már akkoris kimutatná?
2011. szept. 11. 13:33
 9/18 anonim ***** válasza:
tegnap 9.30-as vagyok. Ma reggel nem teszteltél mégegyszer? Én megcsináltam, és +!!! :-)
2011. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem az is negatív lett. Nemtom mi van ilyenkor...
2011. szept. 14. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!