Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy terhes...

Van még esély, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
27 napos volt az utolsó 2 ciklusom, a 27 napon negatívat teszteltem, ma van a 30. napom, de még nem jött meg. nincs semmi jelem azonkivül, hogy nem jött meg.
2011. szept. 11. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Mindenképpen keresd fel az orvosod egy kivizsgálásra.
2011. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A ma reggeli teszt is negatív, de semmi jele hogy megakarna jönni.
2011. szept. 15. 06:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Ma csináltam ismét tesztet 1 et reggel és 1 et délután mindkettő negatív lett. Nem értem, hogy mivan. ez már a 34. napom.
2011. szept. 16. 20:22
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen néha, csak úgy késik akár 10 napot is, szerintem meg fog jönni nemsoká!
2011. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nekem meg nem szokott ennyit késni.Mindig megjön 27 vagy max 32 napra, ma meg már a 35. van. Nem tudom most csináljak még 1 tesztet??

A kisfiammal már ilyenkor rég kimutatta, meg jelem is volt. Ezért nem értem...

2011. szept. 17. 11:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Én is így voltam,tesztjeim negatívak,58-dik napnál voltam orvosnál,és cisztát állapított meg.

Szerintem nem ártana orvoshoz menj.

2011. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Csináltam ma is egyet, az is negatív lett.



Utolsó Válaszoló!

És az a ciszta mitől alakult ki neked?? És milyen jelei voltak, hogy ott van? Hogy tűnt el??

2011. szept. 17. 19:33
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelei nem voltak csak kimaradt a menzeszem,és tesztjeim negatívak voltak,néha nyílalt a petefészkem.

Kaptam rá gyógyszert ami meghozza a menzeszt,és utána fel kell szívódjon,3 hónap múlva megyek vissza orvoshoz.

Nem tudom mitől lehet.

Annyira megrémültem amikor mondta hogy mindent elfejtetem megkérdezni.

A petefészkem tele van fekete foltokkal,itt az oldalon olvastam PCO betegséget,és lehet ez a bajom.

Már korábban (kb 5 éve)is volt ilyen cisztám.

Bocsi ha hosszú lett.

Menj orvoshoz mindenképp.Remélem azért Nálad babó lesz :)

27/N

2011. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!