Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is pattanásig feszülnek...

Másnak is pattanásig feszülnek az idegei a 20. nap környékétől, hogy vajon most sikerült-e?

Figyelt kérdés
Hogy nem koncentráltok / görcsöltek rá a dologra?
2009. ápr. 22. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem, nem csak te vagy így ezzel hanem mindenki aki babát szeretne. Nekem is még nagy titok, hogy, hogy nem lehet erre koncentrálni. Azért drukkolok hátha neked összejön.

2009. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

majd ha már évek óta próbálkoztok biztosan nem fogsz rágörcsölni hisz az első hónapokban ez mindenkinek új dolog de idővel ráfogtok jönni h nagyon rossz dolog várni a csodára ami sajna nem jön

egy négy éve sikertelenül próbálkozó feleség

2009. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és én is kívánok Neked minden jót! :)
2009. ápr. 22. 13:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Már egy éve próbálkozunk és 2 babát elveszítettem már. De ilyenkor mindig felcsillan a remény, hogy hátha most. Nem tudok nem erre gondolni.

Sajnálom, hogy régóta vártok, remélem mihamarabb sikerülni fog!

2009. ápr. 22. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. Mi meg 'csak' fel eve varunk a csodara de nallam a kovetkezo a helyzet. Amig csak varok meg remenykedek addig nincs is nagy gond de amikor megjon akkor napokra magamba zuhanok. A ciklusom elso par napja remallom aztan szepen atmegyek remenykedo allasba es onnattol mar csak turelmetlen vagyok. Most eppen a 10-dik napon vagyok es holnaptol kezdem az ovulacios tesztet. Na ettol a perctol az ido nagyon lassan telik. Persze szinte nincs olyan oraja a napnak, hogy ne ekorul jarna a gondolatom. Sot (lehet, hogy ez nevetsegesen fog hangzani) en mar olyanokra is gondolok, hogy ha most osszejon a baba ebbe a honapba akkor mar vasarnap ket hetes terhes leszek, most meg egy hetes vagyok. Pedig meg a petem sem ert meg. :) Lehet eppen ezert csalodom akkorat amikor megjon. :( Kivanom neked/nektek, hogy minel hamarabb osszejojjon a baba!!!
2009. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Én is kívánom, hogy Neked is minél előbb sikerüljön!

Üdv

2009. ápr. 22. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:

én nekem nem feszülnek az idegeim.

és úgy csinálom, hogy nemjövök fel ide. :) ritka kivételtől eltekintve, mint pl a mai.

egyszerűen hanyagold ezt a fórumot, de lehetőleg az oldalt is. mert így csak ezen fog járni az eszed.

2009. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

én hétfőre vártam. semmi. kedd semmi. tegnap szex, hogy hátha, de semmi.

nem merek tesztelni :))

2009. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát el is hiszem, hogy nem mersz, én is be leszek tojva sztem. Pedig már valószínűleg kimutatná, ha van baba. ;)
2009. ápr. 22. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
ááá, én inkább attól lennék betojva, hogy babás vagyok. :) pedig babaprojekt van meg minden, de a hírtől biztos dobnék egy hátast, úgyhogy még várakozom picit, hátha csak megtréfál a szervezetem. pedig amúgy napra pontos meg minden. még csak maszatolás sincs, de a cickóm fáj, meg a hasam is, de hát ez simán lehet menszesz is.
2009. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!