Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már ilyen helyzetben?...

Voltál már ilyen helyzetben? Az alsó szomszédra mindig éjjel jön rá a pakolászás, nekem meg pattanásig vannak tőle feszülve az idegeim.

Figyelt kérdés

Nappal is itthon van, semmit nem csinál, bezzeg éjjel. Egy öregasszonyról van szó.

Egyre rosszabb, engem meg egyre jobban idegesít. A lakást más okból is áruljuk, de egy örökkévalósát, míg elkel, főleg így.


2011. aug. 4. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Panelben el kell viselni a szomszédokat. A mellettünk lakó felújította / átköltöztette a fürdőszobát, a hangját a lakás távolabbi végében - 2 fallal arrébb - is hallom, ami nem valami kellemes, ha a lakó az éjszaka közepén állít haza. Az előző lakóknak meg a gyerekei bőgtek állandóan (értsd, órákon keresztül, folyamatosan), a felettünk lakó gyereke meg egyfolytában rohangál a lakásban, nem egyszer ébredtem erre hajnalban. A legjobb az volt, mikor karácsonykor több óráig vonyított a szomszéd kutyája, és pár lakó rendőrt hívott.
2011. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem csak panelben ilyen :)

Én épp azt hallgatom, ahogy valaki valószínűleg nagy hangerővel zenét hallgat, a zene nem ér idáig, csak a basszus zizeg.

Az egyik lakó ordítozik néha a gyerekeivel, az idehallatszik (másik emeletről a belső szobáig). A felújítások is jók, főleg, amikor még éjfél után is azt hallgatom, hogyan takarít a lakó.

2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te meg csapj zajt nappal, hogy ne tudjon aludni. Éjszaka álmos lesz, és aludni fog ő is. :-)


A másik lehetőség meg az, hogy vegyél füldugót és Valeriánát.

2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én már hívtam rendőrt éjszaka klumpával járkáló szomszédomra. Azóta nem csinálja.


Azt mondták a rendőrök, hogy éjszaka ha olyan tevékenységet folytgat, amely téged zavar a nyugodt pihenésben, akkor nyugodtan kihívhatod rá a járőrt!


Felújításért nem hívhatod rá, meg napközben végzett dolgok miatt. De ha túl hangosan hallgat zenét, a nap bármely időszakában, akkor is hívhatod a rendőröket.


Általában az embereknek nincs merszük felhívni őket, mert húú, a rendőrség... Közben ők is olyan eberek mint bárki.

Nekem könnyő, mert mindennapos, hogy beszélgetek velük, de akkor sem kell félni tőlük senkinek!


Remélem segítettem.

2011. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Felújításért nem hívhatod rá"

Este 10 után se? Sőt, hajnali 2.

2011. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%

"Felújításért nem hívhatod rá, meg napközben végzett dolgok miatt"


Szövegértelmezés...


A felújítás is napközben végzett dolog.

2011. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban, szövegértelmezés, jó lenne, ha próbálkoznál vele :)

Mint utaltam rá, 23:48, és később is, épp az a gond, hogy nem napközben foglalkozik az illető a felújítással, hanem este 10után.

2011. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.szólni kell neki

2.még mindig csinálja? szólsz neki és emgfenyegeted hogy khívod a rendőröket

3. ha nagyon makacs... kihívod a rendőröket


a nyugdíjasok nem túl gazdagok, hogy kifizessék a büntetést


ez a baj, hogy senki se mer szólni, ha valaki balhézik, akkor szólok neki, én vagyok a feszültségkeltő, de érdekes mód abbahagyja. az ilyen bunkó emberek nem figyelnek másokra, amíg nem szólnak nekik.

2011. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!