Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet a baba a tényezőktő...

Sikerülhet a baba a tényezőktől eltekintve?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de azért érdekelne a véleményetek. Ha együtt vagyunk a párunkkal és babát szeretnénk elég az együttlét után 5 percnyi pihenés popsi alatt egy párnával. Tudom, hogy egy spermium elég a megtermékenyítéshez, de a többi ami kifolyik az nem is érhette volna el a célt.

Ne szóljatok le, de már annyira vágyunk egy kisbabára!


2011. szept. 11. 14:15
1 2
 1/15 ExCaty ***** válasza:
Nem hulyeseg amit kerdezel! En kb 15-20 percet fekszem utana, parnaval a popsi alatt. Vannak olyanok is akik gyertyaallasban maradnak.:) Miota probalkoztok? Teakat vagy mast nem probaltal meg?
2011. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem szollak le :)én amikor együtt vagyok a párommal és a fenekem alatt van a párna ,szinte egész este alatam van ugy alszok el :)))ami nem folyik ki este az majd reggel kifolyik ök nem értek volna célba..:)
2011. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én annak idején vagy fél órát ilyen helyzetben maradtam, annyira akartam a babát. Ahhoz, hogy összejöjjön a baba,nem is kéne ilyen mutatványokat csinálni, de ha neked elég 5 perc.....ugye, nem sietsz utána valahova? :)
2011. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem emeltem sehova a popsimat, sőt az egyik gyerekemnél kanapén csücsülve csináltuk. Ez nem ezen múlik. Nekem is kifolyik egy része azonnal, de ez nem gond. Hihetetlen erővel "lövell" az ki, ha a katonák életerősek, akkor semmi sem számít nekik.
2011. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egyből felkeltem és mentem tusolni. Annyira nem voltunk rákattanva a babaprojektre, mert nemrég vetéltem el. Mégis sikerült a baba az első nemvédekezős hónapban.
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és örülök, hogy nem szóltatok le. Egyébként nem sietek sehová csak én azt hallottam, hogy elég az 5 perc azért kérdeztem.
2011. szept. 11. 14:46
 7/15 anonim ***** válasza:

Oké, nem azért írtam...

Elég az öt perc:)

2011. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és első válaszolónak több mint egy éve szeretnénk kisbabát.
2011. szept. 11. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos, de szerintem nem ezen múlik. Ha célba akar érni, akkor úgyis célba ér.
2011. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindketten egészségesek vagytok, voltatok vizsgálaton??

Engem is érdelek ez a téma.

2011. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!