Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. -re nem várom! Bízhatok még?

14. -re nem várom! Bízhatok még?

Figyelt kérdés
Még 3om nap van addig! Örültem titkon mert nem görcsölt a hasam.A melleim fájnak olykor ami nekem nem szokott!A derekam is fáj,és néha tompa has fájdalom kis szúrás. Ma délben viszont pici véres nyálkás volt a tiszt.betéten!Azóta picit barnás nyálkás volt még egyszer! Pém 30-31.én volt!!Biztosan!
2011. szept. 11. 15:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még tünetként h sűrűn pisilok!
2011. szept. 11. 15:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Bízhatni éppenséggel bízhatsz, de ki tudja mi lesz.... Majd írd meg!
2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a beágyazódás miatt volt véres!!!
2011. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
OK. Mondjuk nem tudom..de tegnapig valahogy biztos voltam benne teljesen hogy most sikerült a baba! De ez most elbizonytalanított!
2011. szept. 11. 15:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez már késő lenne beágyazódásnak mert 3 nap múlva nem várt. ÉS nem később volt a pém!
2011. szept. 11. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

szintén zenész :S bár lehet hogy 15 e lesz belőle, vezettél hőt? nekem most az is nagyon furi bár nem adok rá. teszteltem ma de nega lett, kicsit két napja passziv vagyok ez miatt mármint lelkileg, de azért reménykedek és próbálok nem rá gondolni. nekem is olyan érzesem van hogy ugy elvagyok , nem fáj a derekam, pedig szokott, bár az kicsit elkeserít hogy a cicim se fáj, hát nem tudom. azért ird meg ha tesztelsz és mi lesz. drukk!!

2011. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hasonló tüneteim voltak. Mikor meg kellett volna jönnie előtte 3 nappal kicsi barnázásom volt 2 napig. A nem várt napján teszteltem és pozítiv lett. Az a kis "barnázás", most 2, 5 éves :)!

Sok sikert, és várom az eredményt:)

2011. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megjött ma :( 27 napra sajna..
2011. szept. 13. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, tudom hogy ez nem vigasztal nekem holnap fog, ráadásul azt is megtudtam hogy valószínű először életemben mármint gyógyszermentesen (fogi gátló) nem volt e hónapban peteérésem. pfff. ugyhogy ez van.majd következő hónapban addig meg turbózom a testem sok sok vitaminnal, és stram kisrácom lesz!!! :)
2011. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bizti h nem volt pé?? MAjd ebben a hóban kezdek hőt vezetni :)!Meg teát inni!!Anno ez bejött nagyon bízom benne h most is!
2011. szept. 13. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!