Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 6. -án volt pete...

Április 6. -án volt pete érésem pont együtt is voltunk.24 napos a ciklusom most vasárnap kellet volna megjönnie de nem jött. Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Már négy napja késik. Hányingerem van feszül a mellem émelygek. Lehet baba a dologba, a teszt már kimutatja ugye?
2009. ápr. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nosza,próbálkozz!drukkolok!
2009. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz!De azért még reggeli elsőből! Drukkolok!:) És légyszi írd majd meg az eredményt! :)
2009. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát persze h tesztelhetsz de ha negatív akkor sem biztos h minden veszve van

nagyon drukkkkkkolo

2009. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia lécci tesztelj.. én biztos nem birnám ki a helyedben:) irj majd mi lett.

32.

2009. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tesztet de meg akarom várni az egy hetes kését hogy biztosan kimutatja így majd csak vasárnap tesztelek. Ha kibírom addig.
2009. ápr. 23. 14:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem pozitív lett igaz csak halványan látszott a második csík de szemmel láthatóan ott volt.
2009. ápr. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!