Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izgultok velem? Tapasztalatok...

Izgultok velem? Tapasztalatok is várok! Szóval tegnaptól holnapig jönne meg elvileg a mensi (változó a ciklusom, hol 29 nap, hol 30, hol 31). Tegnap és ma még nem jött szerencsére, nem is érzem, hogy jönni akarna.

Figyelt kérdés
Múlt héten egész héten szurkált hol a méhem, a petefészkeim, azt hittem már megjön, de aztán elmúlt minden. Ami nem megszokott még, hogy mensi előtt mindig leszakadnak a melleim, most érzékenyek, de nem vészes. 3 napja reggelente minden bajom van, úgy érzem szar a gyomrom, hányingerem van, aztán 1-2 óra és elmúlik. A fejem is fáj 2-3 napja, nem erősen, de fáj. Szerintetek lehet bébi? Ha holnap nem jön meg, érdemes már tesztelnem?
2011. szept. 13. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg a terhesség miatt vannak a tünetek akkor a tesztnek már ki kell mutatnia. drukkolok!
2011. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de pl. miért nem fájnak nagyon a melleim. Mindenkinek szokott ez tünet lenni nem?
2011. szept. 13. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy vetélésem, annál a terhességnél már előtte le akart szakadni a mellem, pedig menzesz körül sose fájt. Most pl egyáltalán nem fájt a mellem csak a 6.-7. héten meg most fájt 2 nap. Ez a mellfájdalom nem egyértelmű, sőt az összes többi jel se. sokat tudunk produkálni. Ennél a terhességemnél semmi tünetem nem volt, csak nem jött meg. Szerintem holnap reggel tesztelj egyet, de lehet már a mai is kimutatá ( nem elsőből persze ), de reggel szigorú első pisi. Én kíváncsiságból megnézném... :)

12hkm

2011. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ha azt írom igen lehetsz terhes,akkor te szépen bele éled magad aztán lehet holnap pofára esel, mert megjön .Ne golndolj rá,ne kerezsa tüneteket ,ezek a tünetek nálamis és sok másnál is előfordultak és még se volt baba..ne beszéld magadba az nem tesz jót..
2011. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Első terhesség?

Igen, izgulunk veled. Szerintem reggel csináld meg, aztán írj nekünk. Ha pozitív az nagyon jó, de ha negatív akkor később gratulálunk!

Hajrá!!!: )

2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mizujs ?nem csináltál tesztet?
2011. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megjött, úgyhogy nem csináltam tesztet. De Nektek drukkolok :)
2011. szept. 14. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!