Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek elsőre a...

Sikerült valakinek elsőre a lombik?

Figyelt kérdés
Nem az anyával van gond,hanem az apukának nagyon kevés a hímivarsejtje.
2011. szept. 13. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a barátnőmnek. Kettőt kapott vissza, mindkettő meg is tapadt. Még nem születtek meg.
2011. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elsőre sikerült! Most vagyunk a 36. héten! :)
2011. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szeretném kérdezni hogy te elsőre készülsz vagy már elkezdődött? Drukkolok neked hogy elsőre sikerüljön. Nekem sajnos nem ,de itt külföldön csak 1 embriót ültetnek be ha van jó minőségű megtermékenyült embrió :( jobban örülnék ha kettőt kaphatnék vissza ,de 38 alatt nem lehet. Most majd készülök a második fagyasztott embriós beültetésre :) drukkolok nekünk!
2011. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egy ismerősömnek tegnap derült ki, hogy első lombik sikerült.
2011. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedvességeteket. Nem magamról írtam,hanem a legjobb barátnőmről. Októberben lesz neki az első beültetése.Nagyon izgulok értük,együtt számolgatjuk a napokat. Nagyon pozitívan áll hozzá, úgy érzi,hogy sikerülni fog elsőre. Jó tudni,hogy van akinek sikerült. Gratulálok mindenkinek aki kismama,és nagyon szorítok azoknak akiknek még végig kell csinálni.
2011. szept. 13. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok. Szerintem nekem is azért sikerült elsőre, mert pozitívan álltam hozzá, elhittem, hogy sikerülhet, és így is lett! És a környezetem is már terhesként tekintett rám (férjem és a szüleim). Szorítok nagyon a barátnődnek! :)
2011. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2009-ben nekünk is elsőre sikerült.2 embrióból 1 maradt meg.Azóta már 23 hónapos. :)

A kistesó sajnos már nem jön ilyen könnyen.Túl vagyunk 2 sikertelen próbálkozáson.

Barátnődnek sok sikert kívánok!

Tényleg rengeteget számít a pozitív hozzáállás!!

2011. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz,és köszönöm hogy velem együtt szorítotok.Sok sikert a második picihez,remélem összejön!
2011. szept. 14. 13:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nem tudom mennyire érdekel Titeket,de sikerült a barátnőméknek a lombik elsőre!!! :) Ma voltak uh.-n és egy egészséges babájuk van! Csak azért írtam,mert válaszoltatok,és kedvesek voltatok! :)
2011. nov. 10. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratula!

Nagyon vigyázzon magukra, gyönyörű terhességet és könnyű szülést neki.

2011. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!