Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek spontán...

Sikerült valakinek spontán teherbe esnie úgy hogy a párjával volt gond, és a lombikot javasolták? Ha igen meddig vártak rá? Mi segített?

Figyelt kérdés
Lombikra járunk már(10millió alatti spermaszám/ml az ok),de nem adtam fel a gondolatot,hogy így is összejöhet még.
2011. okt. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 beültetés után spontán lettem kismama, ugyanaz volt a gond, mint nálatok, de ezek szerint mégsem! Én sosem hittem el, h ha van csak akár egy spermium, akkor ne lehetne valakinek gyereke, hiszen van pár millió!!! vagy pár százezer!!!, az nem elég, hiszen csak egy kell??! És sikerült is. Én két évig szedtem a terhes vitamint és mikor abbahagytam, mondván minek, ha úgysem esek teherbe, akkor lettem kismama, illetve éjjel voltunk együtt párommal, ezek szerint éjjel van peteérésem! Ne add fel a gondolatot!!!!!!!!!!!
2011. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is emiatt jarunk lombikra. En nem tudok mar remenykedni a spontan terhessegben, de barmi megtortenhet. 4 eve probalkozunk. Nekem most az ad erot, hogy a lombik talan sikerul. A ferjem szinte mindent megprobalt javitani a spermakepen, de szinte semmi nem segitett. Probaltuk a Maca Vibet, Fer14-et, egy csomo hormonkurat, ami egy kicsit javitott, de nem eleget. Aztan nem vartunk tovabb. 7 petesejtbol 6 megtermekenyult. Az elso beultetes nem jart sikerrel, most keszulok a 2.-ra. De megmondom oszinten, a varakozasi idoben gondoltam arra, hogy hatha most osszejon segitseg nelkul. De sajna nem igy lett. Viszont az is igaz, hogy a spermakep szinte honaprol honapra valtozhat. Szoval sok sikert nektek, barhogy is sikeruljon a baba:))))
2011. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Sok sikert nektek is!
2011. okt. 2. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám sógornőjénél történt meg ez a dolog. Lombikoztak, majd 3 évvel később spontán teherbe esett a csaj.
2011. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerős házaspár, a férjem kollégája a hölgy. Évekig próbálkoztak, de nem sikerült a babát összehozni. Elmentek orvoshoz, ahol közölték velük, hogy mindkettejükkel baj van, olyannyira, h semmilyen speckó technikát sem javasolnának. Kb 1% esélyt adott nekik a doki még hormonbogyók, lombik, mindenféle mellett is. Abban maradtak, hogy nézelődnek, tudakozódnak örökbefogadás-ügyben. Kb fél év telt el, már kinézték a kislányt, akit hazavittek volna, mikor is kiderült, h MONCSI BABÁT VÁRT!!! :)))) Most 5 éves a kis Dávid, mindenki tök egészséges. :)
2011. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!