Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy más betegség?

Terhesség vagy más betegség?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nőgyógynál és mostmár 2 hete késik. Megvizsgált és azt mondta a méhem meg van duzzadva és nem lát semmit azonkívül. hazajöttem csináltam tesztet kettőt is és mind a kettő pozitív lett. de folyamatosan fáj a hasam, szinte olyan mintha görcsölne, alig tudok ülni, iszom a magneB6-ot hátha segít. Volt már valakinek ilyen vagy ehhez hasonló? Nagyon el vagyok szontyolodva. Hogy valami nagy bajom van.
2011. aug. 11. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!én is így voltam mint te,2 pozit teszteltem elmentem dokihoz,de túl korán mert elkezdtem pecsételni ,azt mondta nem lát semmit,vagy túl kicsi vagy méhen kívüli ezért gyógyszert nem ad,vagy beindul rendesen a vérzés vagy nem.Azt mondta szép vastag a méhnyálkahártyám.Nekem is ilyen mensi szerű görcseim voltak,de nem olyan erősek rosszul voltam,hányinger,hányás,mellfeszülés.De sajnos nekem elment,mert beindult a vérzés 7 napig erősen véreztem.Remélem veled minden rendben lesz.Már nagyon bánom hogy nem mentem másik dokihoz,nagy bűntudatom van,párommal 2 évet vártunk a babára.És lehet ,hogy az én hülyeségemből veszítettük el,mert megbíztam az orvosban.:(

Ha rám hallgatsz ,menj másik dokihoz.

22/N

2011. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda írni, hogy hátrahajló méhem van.
2011. aug. 11. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt - pláne kettő - nem téved! Az is rendben, hogy kezd a méhed megnagyobbodni, hiszen ha két hete késik, akkor most hat hetes terhes vagy. :-) A doki nem mondott olyat, hogy látja a petezsákot? Vagy valamit? Szívhang ilyenkor még nem szokott lenni, de pár hét múlva már annak is kell lennie.

Szerintem keress fel egy másik dokit, mert ez úgy tűnik, le se sz..rja a fejed.

Húzó, feszülő érzés, mindjárt megjön érzés ilyenkor teljesen normális, görcsölés viszont nem! Az jelezhet problémát, fenyegető korai vetélést, illetve méhen kívüli terhességet is! Mindenképp menj el egy másik dokihoz mielőbb! Remélem, minden rendben lesz, szurkolok!

2011. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oksa, köszi nektek. most intézkedem, elmegyek másikhoz. ez akinél először voltam, egy arab és le se szart...
2011. aug. 11. 08:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Pozitív terhességi tesztet 2 dolog okoz:

- a terhesség

- egyes rosszindulatú daganatok hormontermelése


Az első a gyakoribb... Főleg, mert késik is.

Keress egy megbízható dokit (de lehet, hogy túl korán voltál és még nem látszott semmi, bár akkor is lehetett volna körültekintőbb, pl. elküldhetett volna vérvételre). A magne B6-ot meg sürgősen cseréld le terhesvitaminra. Mondjuk mától. :)

2011. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azóta voltam orvosnál és hüvelyi uh volt, de nem látott semmit az orvos, méhen kívülit kizárta. Lehet hogy túl korán mentem és azért nem látnak semmit? Másfél hetet késett.
2011. aug. 15. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Korán voltál, a baba meg nem maradt veletek...

Sajnálom!

Viszont legalább nem vagy beteg, és ez szuper!



Kívánok mihamarabbi babásodást Nektek!

2011. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább betegség mint terhesség . De egyszerű az egész mikor szexeltél utoljára és védekeztél legalább ?
2011. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
babát szeretnénk a férjemmel, szóval azon vagyunk, hogy sikerüljön
2011. aug. 15. 15:52
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon korán ment el vizsgálatra kedves XY. Két hét múlva már minden rendben lesz. Szeretettel üdvözli Dr. Hamvas Ferenc


:)

2011. aug. 15. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!