Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy a gyermek...

Volt már olyan, hogy a gyermeketek megjósolta s kistesó jöttét?

Figyelt kérdés
tegnap óta a kislányom egyfolytában azt mondogatja,hogy anya pocijába lesz a kistesó meg simizi.Igaz mondtuk neki eleinte,h.majd lesz kistesó,de tegnap este óta magától mondogatja naponta többször.
2011. szept. 15. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Van rá esély amúgy h babás vagy? Sztem megérezheti a gyerek! :)
2011. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek ilyen családot, ahol a "nagytesó" (addig egyke) elkezdte kérdezgetni, hogy anya, miért van a hasadban az a kisbaba. Mondták neki, hogy dehát nincs is. Nem tágított, kérdezgetett, és nem is értette, miért mondják, hogy nem, mikor igen.


Igaza lett. :)

2011. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen van rá esély mivel 6,12-én voltunk együttpárommal védekezés nélkül.
2011. szept. 15. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megéreztem anno, azt mesélik!:D
2011. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajnalba csináltuk meg a terhességi tesztet,ami pozitív lett,a kislányunk még nagyban aludt.Hétvégére áthívtuk a családot,hogy közöljük a jóhírt.A bejelentés után közölte mindenki,hogy a lányunk már örömmel elújságolta szinte mindenkinek.Mi meg csak álltunk döbbenten,hogy de nem is mondtuk neki,meglepetést akartunk.
2011. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam a kereszt anyukájától kérdezte meg egy találkozáskor, hogy: mekkora a picibaba a pocidban? Bár mi tudtuk,hogy kismama,de őneki nem mondtuk el. Csak lestünk döbbenten..
2011. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
huh hátborzongató:)mi nem nagyon gyúrunk a kistesóra de nem is ellenkezünk mert nem védekeztünk már 2-szer:)ha minden igaz,jövő héten kell megjönnie.
2011. szept. 15. 13:17
 8/9 A kérdező kommentje:
csináljak tesztet szerintetek?:)
2011. szept. 15. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is 100%-ra megérezte, sőt azt is megmondta, hogy hugija lesz.

már a peteérés után iszonyat bújós lett, apával semmi, csak velem, egyedül nem aludt el, állandóan az ölemben akart lenni, pedig már 2,5 éves volt. aztán elkezdte kérdezgetni, mikor bújik ki a tesó?:O

tervezett baba volt, úgyhogy a nemvárt előtt 2 nappal már teszteltem és pozi lett.:)

a családunkban csupa-csupa fiú van, tutira biztos voltam benne, hogy kisfiút várok megint, hisz nálunk nem születik lány. a kisfiam mindenkinek azt mondta, hogy hugija lesz, tiszta égés volt, ráadásul sajnáltam is szegénykémet, hogy mekkorát fog csalódni, meg próbáltam felkészíteni az öcsire.

aztán a 18. heti genetikai Uh-n 100%-ra kiderült, hogy kislányunk lesz. azt hittem elájulok, még aznap bejelentkeztem 4D-re, mert nem tudtam elhinni, persze iszonatosan örültünk. rá egy hétre a 4D-n a 2. percben beterpesztett a csajszim és gyönyörű képet kaptunk a ninijáról. szóval a válasz igen, hihetetlen miket megéreznek a gyerekek.:)

2011. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!