Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi központ? Csak mert...

Meddőségi központ? Csak mert nincs peteérésem? Összezuhantam.

Figyelt kérdés
Áprilisban vetéltem, júliusban csináltattam 3. és 21. napi vérvételt, aminek most kaptam meg az eredményét. 0 volt a progeszteronom a 21 napon. :( Az orvos azt mondta, nem ír semmit, menjek meddőségibe. Mit gondoltok?
2011. szept. 15. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék 1-2 hónapot, és ha azután sincs peteérésed, akkor még mindig elmehetsz meddőségi központba. Lehet most még a vetélés miatt nem állt vissza a szervezeted. De nem vagyok orvos, szóval lehet semmi köze a vetélésnek ehhez, de szerintem pár hónap várakozás még nem a világ.
2011. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:((( sajnos átérzem a helyzetedet, nekem is nagyon nagyon alacsony a progi szintem: 2.1

Most én sem tudom, hogy mitévő legyek-mennyek meddősire?-vagy kezdjem el szedni a barátcserje kapszulát?

És lassan már 2 éve, hogy nem jön a baba:(

2011. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menjek (bocsi)
2011. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó: én a te helyedben viszont elmennék, mert nálad alapból alacsony, a kérdezőnél viszont talán csak átmeneti.
2011. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, miért küld rögtön meddőségire, hisz terhes voltam néhány hónapja! Miért nem ír fel valamit? Normális, hogy egy nőgyógyász ilyen könnyen lemond egy nőről és már küldi is meddőségire?
2011. szept. 15. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg elég furcsa, hogy meg sem próbál valamilyen gyógyszeres kezelést. Esetleg menj el másik nőgyógyászhoz, hátha az mást mond. :)
2011. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
még várj 1-2 hónapot, szedj agnus castus d4-et.
2011. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia. A vérvétel óta szedtem a barátcserjét. Nem rég fogyott el és még nem vettem újat. Hátha segített. Jövő héten nem kéne, hogy megjöjjön. :) Úgy szeretnék visszamenni a dokihoz egy pozi teszttel!!!! :)
2011. szept. 15. 14:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit veszítesz azzal, ha elmész meddőségire? Ott erre vannak specializálódva. Nem azt jelenti, hogy ott nem gyógyszerrel fognak először próbálkozni.

Nekem 4 vetélésem volt (volt peteérésem), mikor dokit váltottam, aki a meddőségi vezetője volt, és lám az 5. baba meg is született:-)

Én elmennék a helyedben. Elmondják a lehetőségeket, és majd eldöntöd utána, hogy mi is legyen.

2011. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sumergo ***** válasza:

Nem értem mi a bajotok a meddőségivel!?! Ez nem azt jelenti, hogy holnap már lombikotok lesz! Azt viszont igen, hogy a legjobb szakemberek ott vannak, akik segíteni tudnak nektek, úgyhogy hajrá!!!


32+3 hkm

2011. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!