Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek becsúszott a baba,...

Akinek becsúszott a baba, hogy védekeztetek? És a ciklusban kb hol jártatok? Szerintetek miért csúszott be?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van,nem akarok 3.-at.Nagyon nem!!!
2011. szept. 15. 22:13
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
9%
abortusz..:S ha már becsúszott h akarsz védekezni?xDDD
2011. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus 8.napján. És akkor egyszer az életben a férjem NEM szállt ki Hatvannál.....
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

mi úgy gondoltuk,hogy menzesz előtt és után 1-2nappal még nem eshetek teherbe. 4évig működött is.

szerintem azért fogant meg, mert jönni akart már :)

2011. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ne már...nem kötekedést kértem,hanem választ.És a gyerekem nem ölöm meg csak mert becsúszik.
2011. szept. 15. 22:20
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Most arra gondolsz, hogy a saját miként csúszott be vagy a tied ? Terhes vagy most egyáltalán vagy csak félsz tőle ? Kicsit zavaros, vagy már késő van nekem :).


Nálunk azért lett második baba, mert volt egy (!) alkalom, amikor nem használtunk semmit védekezésképpen. A ciklus első felében, közepe felé történt. De ugyebár peteérése mindenkinek máskor lehetséges.

2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
22:18.Ezt nem értem:O Megszakításosan védekeztetek?
2011. szept. 15. 22:22
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is másnap kellett volna megjönnie a menzesznek, de nem jött 9 hónapig. :)
2011. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes,6 hónapja szültem:)

Eddig óvszert használtunk,az első előtt,és után,aztán tavaly nyáron semmit,ráuntunk,de nem bántuk ha baba lesz.És lett.Mindkét gyerek a 14.napon fogant védekezés nélkül.

2011. szept. 15. 22:24
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szép szabályos, pontos ciklusaim voltak, mondtam az uramnak, hogy nekünk találták ki a naptármódszert, ezzel nem lesz gond. 2 hónapig minden oké volt, aztán valami kibillentett a lelki egyensúlyomból és (utólag 99%ig biztos vagyok benne) csúszott a peteérésem. Elég volt az a 2-3 nap is...

Amikor a két vonal ott víritott a teszten, el se mertem hinni, de természetesen örültünk a "nemvárt" sikernek:)

Azóta nem használjuk a naptármódszert :))

2011. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
És akik nem a peteérés idején lettetek terhesek,nem védekeztetek sehogy?
2011. szept. 15. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!