Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség előtt mivel védekezt...

Terhesség előtt mivel védekeztetek, mennyi idő alatt jött össze a baba illetve miután megszületett mivel védekeztetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt Mercilont szedtem 7 évig,majd eldöntöttük,hogy jöhet a baba,abbahagytam és vértam fél éve(nagyon nem kellett volna,azonnal hozzá kellett volna kezdeni)és ezután 5 évvel fogant meg a baba,szülés után Mirena hormonos spirált rakattam,amit imádok.
2011. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt gyógyszert szedtem. Abbahagyása után 3 hónapig óvszer, majd az első hónapban terhes lettem. Szülés után szintén gumi, majd amikor akartuk a kistesót Ő is egyből megfogant. Most megint óvszerrel védekezünk.
2011. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 évig Dianne 35-öt szedtem, utána 5 hónapig megszakítással védekeztünk, első hónapban összejött a baba, utána 12 hetesen elhalt, utána adoki egy másik fogigátlót írt fel 3 hónapra, hogy rendezze a menstruációmat (Mo-on nem kapható termék), utána 2 hónapig megszakítással, utána első hónapban terhesség. Abból van egy gyönyörű kisfiam. Szülés után 11 hónapig ismét megszakítással, majd 4 hónapot bénáztunk élesben, mire a kistesó megfogant.
2011. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

óvszer

azonnal

óvszer

2011. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso terhesseg elott fogamzasgatlot szedtem, novemberben hagytam abba, decemberben kezdtunk probalkozni, a januar kimaradt, mert meg vacilaltam, majd februarban ismet elkezdtuk es meg is fogant a babank.

A masodik gyerek elott nem hasznaltam semmit, az elso probalkozos honapban teherbe estem.

2011. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedtem 7 évig, összesen 3 fajtát. Május végén abbahagytam, július közepén elkezdtünk próbálkozni, november végén megfogant a baba :) Még nem született meg, nem tudom, hogy szoptatás alatt hogyan fogunk védekezni, de utána biztosan visszatérek a fogamzásgátlóra.
2011. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!