Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszerre élvezünk akkor...

Ha egyszerre élvezünk akkor nagyobb az esély a babára?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 19:13
 1/5 Grófházy ***** válasza:
100%
azt nem tudom,de azt már több helyen is olvastam,hogy az orgazmus válthat ki spontán ovulációt a ciklus bármely napján
2009. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs jelentősége a teherbeesésnél. Annyi csak, hogy a nő izgalmi állapota vagy orgazmusa során váladékot termel és könnyebben feljutnak a kiskatonák. De ez orgazmus nélkül is így van, ha élvazed a szexet.
2009. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Azert nagyobb igy az esely mert az orgazmusod alltal mehosszehuzodasaid lesznek es ez szinte beszippantja a kiskatonakat. Igy hamarabb eljutnak ahova kell es tobb tuleli, nem kell megkuzdeniuk a huvely savassagaval hanem gyorsabban a mehbe kerulnek. Csak eppen varjon rajuk egy erett pete. Termeszetesen az elso valaszadonak is igaza van, orgazmustol lehet spontan pe.
2009. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike,a doki hétfőt(10.nap) 19-20mmpetét látott,kedden úgy esett.sztem így jó
2009. ápr. 23. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónak teljesen igaza van,nem tudom,hogy miért lett lepontozva. a többieknek is igazuk van!
2009. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!