Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyszer abbahagyását...

A gyógyszer abbahagyását követően ez az első hónap, hogy babával próbálkozunk, jövő héten kéne megjönnie, de tegnap este nagyon erős szuró fájdalmat éreztem, ami pár óra alatt elmúlt. Azóta semmi. Vajon... (folyt)?

Figyelt kérdés
Felfáztam volna? Vagy ez a gyógyszer elhagyásának mellékhatása? Befolyásolhatja a teherbeesést?
2008. márc. 11. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
pár honap hogy kitisztuljon a gyogyszer.főleg ha sokáig szedted.
2008. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

7 év gyógyszer szedés után, első gyógyszermentes hónap után lettem terhes.csak akkor leszel babás, ha kiürült a szervezet.ez a gyógyszer abbahagyása után rögtön megtörténik.

sok sikert

2008. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszer abbahagyását követő fél évig nem volt szabad próbálkozni, hogy teljesen kiürüljön a szervezet. Ez idő alatt vitamint szedtem, helyesen táplálkoztam, s amint lehetett, első alkalommal teherbe is estem. Érdemes várni picit, a baba érdekében, hogy egészséges legyen.
2008. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, és tapasztalatom, hogy ha babát szeretnél várj pár hónapot, hogy a gyógyszer a szervezetedből tisztuljon kicsit, akkor nagyobb eséllyel indulsz a babaáldásnak! Sok sikert! :)
2008. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg az a vélemyényem, hogy mi egy percet sem vártunk, nem védekeztünk a gyógyszer abbahagyása után, pedig ajánlotta az orvosom. Ezek a mai gyógyszerek annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy semmi baja nem lesz a babának, ha most fogant meg. Én 26 éve első gyógyszermentes hónapban fogantam, és makk egészséges vagyok, pedig akkor még nem ilyen gyógyszerek voltak.
2008. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a hasad lent-oldalt-középen szurkált, akkor szerintem neked peteérésed volt. Én mindig meg szoktam érezni.

Ha peteérésed volt, akkor kb 24 órán belül legyetek együtt a pároddal és akkor terhes leszel! A legjobbakat!

Egy kétgyerekes Anyuka

2008. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is azt javasolta anno mikor a gyogyszert abbahagytam,h ha babt szeretnenk akkor probalkozzunk nyugodtan,mert a mai gyogyszereknek annyira keves a hormon tartalmuk,h semmilyen kiurulest nem kell megvarni,mert nem lehet baj.

Es az eslo terhessegemnel mikor abbahagytam akkor a kov.honapban megjott/de kevesebb es rovidebb ideig/es akkor mar babas voltam.

Szoval mindent bele,drukkolok neked,es lehet,h tenyleg igaza volt az elottem ironak,h peteeres miatt volt az a szuro fajdalom.

2008. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én várnék a helyedben,és vártam is a gyerekeimmel.

Szerintem annyira nem sürgős,hogy megkockáztassa az ember,hogy baja lehessen esetleg a babának.

Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai,főleg ha régóta szedted.Aki még nem látott fogyatékos gyereket,embert az ad ilyen tanácsokat,hogy nem kell foglalkozni az esetleges következményekkel.Szerintem minimálisra kell csökkenteni az esélyét a kockázatoknak.Akkor lepődik csak meg az ember,mikor ő az az 1-2százalék pont,amit emlegetnek.

Mert mindenki azt hiszi addig,hogy csak másokkal történhet baj.Addig szerintem készítsd fel a szervezetedet,szedjél terhes vitaminokat,táplálkozz egészségesen....stb..


Sok sikert,és vigyázz már most magadra.

2008. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!