Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közel 1 éve nem esem teherbe!...

Közel 1 éve nem esem teherbe! Nem számolom, hogy mikor legyünk együtt, ahogy sikerül. Azért jó párszor ebbe beleesett a hónap közepe is. Már van egy fiam, bár ő a gyógyszer abbahagyása után sikerült! Menjek el egy hormonvizsgálata? Tanács?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk sem jön már egy éve a baba,én sem szoktam ovu tesztelni,meg hasonlókat csinálni,de most kipróbálom az ovu tesztet,aztán ha így sem sikerül,akkor megyünk az orvoshoz,habár én így is voltam már,mert nem menstruálok rendesen amióta próbálkozunk!!!annyit még hozzá tennék,hogy nekünk még nincs kisbabánk :(
2010. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy lelkiismeretes nőgyógyászt, ő majd el fogja indítani a kivizsgálásodat.
2010. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi is 1 éve próbálkozunk és még nekünk sincs babánk, és nekem sem jó a menzeszem...úgy néz ki, hogy a tesztoszteronom vacakol,menj el te is hormonvizsgálatra szerintem! Ha valaki Szolnokon lelkiismeretes nőgyógyászról tud, szóljon! :)
2010. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!azért látom én szerencsésebb vagyok,nekem van már egy 4 éves!!:)

Kérdezgeti,mikor lesz anya a hasadba baba??

Jövőhétre kérek időpontot orvoshoz..mire ezek a vizsgálatok elkészülnek,vagy 3x visszakell menjek...remélem még az idén okosabb leszek!

bár őszíntén remélem novemberbe nem jön már meg..

Nekem viszonyleg normálisan megvan a menzeszem...szokot késni általában..

Sokszor azt se tudom mikor van pé-m,mert szinte állandóan fáj a hasam!

Van ezzel más is így?

2010. okt. 27. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok


én minden hónapban érzem,hogy szurkál a hasam,és mindig reménykedem,hogy na most összejött,de eddig még semmi...

én sem tudom,hogy mikor van pé-m,mert eléggé rendszertelenek a ciklusaim,de most kifogom próbálni az ovu tesztet,hát ha így majd könnyebb lesz :)

2010. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!