Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez baba? Hétfőn voltam...

Most ez baba? Hétfőn voltam nőgyógyásznál. Akkor 49 napja késett a menzim.

Figyelt kérdés
2 tesztem negativ lett. A melleim és a derekam nagyon fáj és émelygek és még a cigit sem kivánom és nagyon erős krémes folyásom van.:( a doki hüvely uh-n csak azt látta,hogy 13 mm-es szabályos a nyálkahártyám.
2009. ápr. 23. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha 49 napja késik, akkor már rég látnia kellene a dokinak uh, sőt tapintania is tudni kellene, hiszen az utolsó meglévő menstruációtól számítják a 9 hónapot, vagyis ezek szerint te már 80 napos terhes lennél. Legalábbis ha jól emlékszem, nálam így számolta valahogy a dokim.
2009. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megvastagodott méhnyálkahártya utalhat babára, de nem jelenti feltétlen azt. Nincs olyan vastagság ami csak terhesség esetén fordul elő.
2009. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor álterhes vagyok:DDD Doki 2 év után nem nagyon mert biztatni,de a kb 1,5 perc alatt nem találta a fekete pontot:( csak akkor nem értem a jeleket...az elfelejtettem írni,hogy a mellbimbóm és udvara igen meg van változva és duzzadva. Én ezt nem is értem, nem élem bele magam,de annyira szeretnénk és olyan nagy az öröm....
2009. ápr. 23. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam peteérés elmaradása miatt nem vált le, csak vastagodott a nyálkahártya
2009. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!