Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltm nőgyógyásznál...

Tegnap voltm nőgyógyásznál mert tegnap + lett a tesztem 8 nap késés után. Csináltunk HCG tesztet vérből az is+ lett. Tehát van baba. Viszont kb.3 hete fáj a derekam. Lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
A doki még csak éppen egy gombostűfej nagyságú valamit látott.
2010. febr. 19. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt a valamit jó helyen látta, akkor nem!!!

Nyugi, nyugi a babádnak nem tesz jót az idegeskedés.

Gratulálok, és jó egészséget!

2010. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! A "gombostűfej valami", ha jó helyen van, akkor minden rndben van, s jó helyen van az biztos, mert különben a dokinak szólnia kellett volna, hogy valami gond van. Nyugi ott a baba, ahol lennie kell. A derékfájás pedig a terhesség velejárója, nagyon sok kismamának fáj már az első pillanattól.
2010. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!!!! :)
2010. febr. 19. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:

MEgkérdezhetem,mennyi volt a HCG-d és hányadik dpo-n?

Egyébként meg gratulálok :)))

2010. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 nap késés után 941,3 mIU/ml volt. A derékfájásom már kisugároz oldalra és a petefészkeimet is érzem, szurkálnak. Ez ilyenkor természetes?
2010. febr. 19. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A HCG-d egyértelműen terhességet mutat! Nagyon gratulálok! Azért kérdeztem, mert nekem 4 nap késésnél volt 83. Nézták hét napnál is (tegnap), annak ma tudom meg az eredményét. De bárcsak nekem is ilyen jó magas lenne!!! A szúrkálás természetes, a derékról nem tudok nyilatkozni, de ne aggódj, mert azzal csak ártasz! Nyugodj meg, hisz se nem vérzel, se nem semmi, ugyebár, amit én sajnos nem mondhatok el magamról. ma kiderül az UH-n hogy az egy héttel ezelőtti 3mm-es petezsákocskámmal mi lett... És tényleg ne aggódj!!! hisz nincs miért!!!
2010. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a gratulációd és az együtt érzést! Biztos nálad is minden rendben lesz.
2010. febr. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!