Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha netan babás lennék, árthat...

Ha netan babás lennék, árthat e a terhességnek, hogy kihagyom a reggelit?

Figyelt kérdés
Nekem mar lassan 1egész hete késik.Olyan munka helyem van,ahol csak leghamarább delelött 11:30 körül jutok kajához.Nemszoktam,csak ritkan reggelizni,kivéve hétvégenként.
2009. ápr. 23. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon éhes vagy, próbálj meg enni, de amúgy nem hinném hogy árt.
2009. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ártani azért nem hiszem, hogy fog, de jobb lenne, ha otthon reggeliznél. A baba egyébként ha nem eszel a te tartalékaidat éli fel, ő megszerzi amire szüksége van. De lehet egyre nehezebben fogod így bírni a munkát. Hányingered nincs?
2009. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ártani, főként, ha eddig is így csináltad. Ilyenkor inkább azért fontos a reggeli, mert a szervezeted sokkal jobban igénybe van véve. Na meg a reggeli rosszullétek erősebbek lehetnek ha még a gyomrod is korog. azért hétvégén, mikor nem dolgozol, próbálj rendesen reggelizni, mert főként a terhesség közepe, vége táján már nagyon érezni fogod, hogy szükséged van rá!
2009. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én sem reggeliztem régen, de mikor terhes lettem, már reggel is éhes voltam. :) Meg próbáltam odafigyelni, hogy normális, egészségesebb kajákat egyek. Meglátod majd, hogy mit kíván a szervezeted!
2009. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grófházy ***** válasza:
100%

nyugodj meg,nem árthat.Elszöör is 2 hétig nincs is kapcsolat az embrió és az anya között.Utána meg ha beágyazódik,akár eszel akár nem ,a te szervezetedtől ő mindenképp elveszi a számára szükséges tápanyagokat.De ez nem azt jelenti természetesen,hogy nem kell enni...

Ha már 1 hete késik a teszt kimutatja.Tesztelj,és ha babás vagy,akkor állj rá a rendszeres és vitamindús étkezésre

2009. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs hanyingerem,se semmi mas tünetem.Ma a 6.napja hogy kesik,azota csak gyenge mindjart megön erzesem van,de semmi...
2009. ápr. 23. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2009. ápr. 23. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszteltél mindenképp írj! Nagyon szorítok! +++teszteket!:
2009. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze,mindenféleképp megírom,ha mar tudni fogom,köszönöm!
2009. ápr. 23. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a 39.napra máma delelött megindult a verzesem! :(
2009. ápr. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!