Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már, hogy tévedett a...

Volt már, hogy tévedett a tesztetek?

Figyelt kérdés

15 napja nem jött meg, ezalatt kétféle tesztet csináltam, és mindkettő negatív.

Nem valószínű, hogy a teszt téves, ugye?

Vagy volt olyan, akinek tévedett a házi tesztje?

Melyik fajta?


2011. szept. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én hallottam már olyat, hogy a teszt pl. a Lilly tévedett. És elment a kismama vérvételre, és ott kimutatták a vérében a hcg hormont, közölték vele hogy terhes. Lehet, hogy nálad nem termelődik a hcg olyan mennyiségben, és csak később mérhető teszttel. Ha 20 nap után sem tesztelsz pozitívat, akkor irány az orvos! Drukkolok neked, hogy baba legyen a dologban! :)
2011. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

velem is ugyan ez volt 19 napja késett vagy 5 tesztet is megcsináltam mind negatív volt,abban az időszakban elég stresszes volt az életem,úgyhogy gondoltam azért késik

párom végül rávett,hogy menjek el vérvételre,elmentem,

másnap megtudtam,hogy terhes vagyok:D

kisfiam már 3 hónapos:)

sok sikert a babóhoz:)

2011. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még várok egy pár hetet, aztán ha a következő havim is elmarad, megyek a dokihoz... a csuda tudja, remélem mégis a tesztek tévednek...

Köszönöm a válaszokat, reményt adtak!

:-)

2011. szept. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!