Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az, hogy 19 évesen...

Mért van az, hogy 19 évesen gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Magamban küzdök. Meghatódok ha meglátok egy pici cipőt, ruhácskát. Hogyan küzdhetem le?
2011. szept. 18. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Meneküljetek a közeléből!! Míg lehet!!
2011. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Majd mikor az idegroham kerülget a gyerek miatt, mert nem hajlandó szót fogadni akkor meg azt fogod kívánni, hogy bár csak ne tetted volna ezt.
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
76%
Sztem ha ennyire akarsz babát beszéd meg pároddal lehet ő is akar!Pl. nekem párom is akar és elkezdtük a baba projektet és látom rajta hogy beleéli magát mikor olvasgatunk róla, hogy már ez a tünet is megvan az is tuti, hogy terhes vagy:)Én 19 párom 25 éves!
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálad hamar beindult ez az ösztön. Mint minden nőnél, hogy gondoskodni szeretne, és gyereket akar. Csak nálad korábban :)
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Ne akarj 19 évesen gyereket, csak az életedet teszed tönkre...
2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:))) 3.ik válaszoló én párom is 25 és 2 éve vagyunk együtt :)

aranyosak vagytok:) azért várom a lebeszélő kommenteket is,mert szivem szerint akarok, de az eszem még azt mondja várjak.

2011. szept. 18. 14:26
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én 18 lehettem, mikor úgy éreztem gyereket akarok, és nemcsak hogy legyen, hanem szeretném szeretni, nevelni, törődni vele. Már akkor megvolt a párom, 24 évesen szültem. Szóval nem baj amit érzel, és leküzdeni sem kell.
2011. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi idősen kezdtem el hihetetlenül vágyni a babára, de akkor egyrészt nem volt stabil párkapcsolatom, másrészt a fősulit sem akartam otthagyni. Ma 23 vagyok, 2 éve együtt vagyok a párommal, 1 éve együtt is élünk és továbbra is nagyon szeretnék babát, csak már ketten vagyunk így ezzel.:) Azonban nálam mindig az észérvek győznek. Amíg nem látom azt, hogy mindent meg tudnék adni a gyerekemnek, addig nem fogjuk bevállalni. Csak józanul kell gondolkodni és rájövök, hogy még mindig nincs itt az ideje, bár egyre erősebb bennem a vágy. Ha van mire vállalni a babát, akkor hajrá, de ha ésszerűen belegondolsz és azt látod, hogy még van mit alakítani mielőtt megérkezik, akkor várd ki a megfelelő időpontot. Persze ha arra vár az ember, hogy minden tökéletes legyen, akkor sosem lenne gyereke senkinek, de ha nem is a tökéletes időt várom, de a lehető legjobb alkalmat (pl. lakás, 2 év munka, félretett pénz). Én ezek alapján mérlegelek.:)
2011. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez nem csak ennyi, hogy jajjdecukííí egy kisbaba! Iszonyat sok energiát kíván és nincs pihenés, akármennyire fáradt vagy. És mégis 19 évesen nem tanulnod kellene, munkahelyet keresni? Saját egzisztenciát kialakítani? Ki fog majd eltartani benneteket? Hova mész vissza dolgozni gyes után? Nagy felelőtlen és gyermeteg a gondolkodásod.
2011. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én 14 éves korom óta akarok, most én is 19 vagyok, jövöre tervezzük a babát. szerintem jó dolog ez.
2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!