Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok 24 évesen gyereket?

Vállalnátok 24 évesen gyereket?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de a következő félévben már csak kevés órám lesz, utána az ősziben meg nem is lesz, hanem a következő januárban államvizsgázok csak, ezután egy-két hónappal ha szülnék, már 25 lennék. A párommal már építkezünk, mire végzem, kész lesz a ház is, egyébként az ő vállalkozásában simán dolgozhatnék, mikor terhes lennék, mert ami munkám most van, azt az 6. hónaptól már nem annyira lehet csinálni. Tulajdonképpen minden adott lenne, csak nem kéne-e még több időt csak kettesben legyünk, világot járni.. kettesben még több élményt megélni. Ugyanakkor vágyom is már gyerkőcre... Van olyan aki túl korán vállalt és megbánta?
2010. okt. 19. 12:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

èn azt bánom hogy nem elöbb találkoztam a párommal és már esetleg a második jött volna. most vagyok 29 és az elsö baba most született csak meg. milyen jó lett volna ha elöbb találkozunk.


mi sokfele utaztunk de babával is lehet. söt 3 éves koráig álltalában ingyenes a szállás is nekik.

2010. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Márciusban leszek 23. 1 év sikertelen próbálkozás után most mentem el orvoshoz, aki elküldött egy csomó vizsgálatra. Remélem 25 évesen már itt lesz velem a babám. Mindig is fiatalon szerettem volna szülni. Nekem fontosabb a család, mint a buli, szórakozás stb.

Szerintem nyugodtan vágjatok bele!

2010. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm vállalt 24 évesen, nem bánta meg.


Nem tudom milyen válaszokat fogsz még itt kapni, de sokan biztos leírják majd hogy 30 felett vállaljál, előtte utazz, dolgozz stb. Én is 30 felett szültem, pont ezért. De pl. ennek a barátnőmnek ez nem volt fontos, ő gyereket szeretet volna már nagyon. Mindenkit más tesz boldoggá, más időszakban van kész a gyerekvállalásra. Igazából Nektek kettőtöknek kell eldönteni, mi fontos az életben, mi Számotokra az "ideális".

2010. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szia! 24. szülinapom előtt nem sokkal szültem. Már 19 hónapos a kislányom. Volt hogy úgy éreztem hogy jobb lett volna inkább ha még csavargunk és világot látunk, de ez akkor volt amikor az elején nagyon fáradt voltam, megviselt a 15 és fél óra vajúdás is. Aztán ez hamar elillant, egyáltalán nem bántam, a legideálisabb korban szültem szerintem. Ha visszapörgetném az időt akkor is így tennék. Attól hogy van még egy babátok nem kell mindenről lemondani, sőt én az utóbbi időben jöttem rá hogy ahogy nő a lányunk egyre jobb, sokkal több helyre el tudunk menni mint mikor még pici volt. Idén júniusban még nyaralni is voltunk. Igaz hozzá kell igazodni, ha éhes, ha fürdés idő van, de ez nem nyűg, legalábbis nekem nem az. EZ ugyanúgy az életünk része mint akinek a bulizás az, bár mi sosem voltunk bulizósak, de sokat jártuk az országot, kirándultunk.

Jó fiatal anyukának lenni!!!

19 hónapos kislány anyuja :) 25 éves feleség :)

2010. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én 20 évessen szültem a lányomat, ő már 8 éves leszegyátalán nem bántam meg..csak azt hogy kinek szültem ...most vagyok 27 és nemrég szültem a másodikat, ő most 6 hónapos.:)
2010. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is inkább akkor lennék boldog, ha a gyermekeimmel foglalkozhatnék,nem pedig munkamániás lennék. Meg ki tudja mennyit kell várni, hogy összejöjjön. Illetve az is szempont, hogy 30 fölött már több a rizikó, illetve jobb az ha korban közelebb vagyok a gyerekekhez. Az volt valakinél szempont, hogy pl testvérek, barátnők, unokatesók is akkortájt szültek, mert így lehet egymást is segíteni...
2010. okt. 19. 13:06
 7/34 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen szültem, nekem is már csak az államvizsga volt hátra. Szerintem neked adottak a körülményeid, munka, otthon, jó párkapcsolat, a sulit is be tudod fejezni. Én a helyedben belevágnék, jó fiatal anyukának lenni, sok korombeli ismerősöm babázik már. Sok sikert!
2010. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Én is a 24edik szülinapom előtt szültem szinte egy honappal de nem bánom.Tényleg mindenned megvan ahoz hogy belevágjatok, főleg ha a párod is szeretné.Hid el nekem jobb ha fiatal anyuka leszel, minél hamarabb anál jobb.Szurkolok neked hogy jol döntsetek és hogy legyél nagyon boldog a babátokkal.
2010. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

szia!


Én 22 éves vagyok és 14 hetes terhes. A párommal lassan 7 éve vagyunk együtt és tavaly össze is házasodtunk. Már pici koromban is mindig tudtam hogy én hamar leszek anyuka. Az én szüleim is 20 évesek voltak amikor megszülettem és tök jó volt hogy együtt jártunk bulizni. Nekem a környezetemben van olyan aki 19 évesen szült és miután a gyerkőc 3 éves lett utána kezdődött csak el számára az élet igazán ( mármint az ismerősömnek). Szerintem az a gyereknek sem jó ha azt kell mondania a gimiben hogy " az én szüleim 50 évesek". Szerintem hajrá!!!

2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Amelyikőtök korán szült, már előtte dolgozott? vagy felsőoktatásba járt?de akkor hogy volt gyeden?
2010. okt. 19. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!