Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe...

Lehetséges, hogy teherbe estem, vagy csak a műtét műtét miatt van?

Figyelt kérdés

Júliusba műtöttek. (Gyulladás miatt a méhnyakamból kivágtak egy ujjbegynyi részt, és megkapartak. Augusztusban 2 napot késett csak a menzeszem, de most szeptemberben már közel 1 hete. Semmi jelét sem látom, hogy meg fog jönni, még a mellem se feszít, pedig mindig szokott 4 nappal előtte már. A párommal 1 alkalommal nem védekeztünk, csak megszakításos módszerrel, de utána mindig védekeztünk. Belefér még műtét után ennyi, vagy lehet, hogy terhes lettem? Sosem szokott késni, és múlt hónapba ,,pontosan" volt....

Előre is köszi


2011. szept. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos a műtéttől,nekem tavaly februárban pontosan 12.-én volt cysta műtétem,és 14.-én megjött,aztán onnantól kezdve volt 32,34,36,sőt 38 napra jött meg utána kezdett visszaállni lassan lassan.Ne aggódj.
2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nagy kevés van a szokotthoz képest. Köszi a választ
2011. szept. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!