Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Megnéznétek a görbémet...

ExCaty kérdése:

Csajok! Megnéznétek a görbémet? Van esélyem a babára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát én továbbra is azt mondom, hogy így kb. minimális az esély, mert az ovud a 17-18 ciklusnap környékén volt, az utolsó együttlét meg jóval előtte.

A hímivarsejtek átlag élettartama 3 nap, nagyon szélső helyzetben 5 napig képesek elélni, de itt most épp erre lenne szükség... De ne legyen igazam! :o)

2011. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ha azt nézzük 15-én együtt voltunk, a program meg 17-ére húzta be a peteérésemet. ha neki van igaza, akkor 2 napig (max 3-ig) kellett a kiskatonáknak túlélniük.. remélem úgy volt! :) én akkor is reménykedem, mást úgysem tehetek
2011. szept. 26. 16:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak a program rossz helyre húzta... :o/
2011. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!