Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 14. napon (peteéré...

Ma vagyok a 14. napon (peteérés utáni) és reggel a tesztem negatív lett. Egyre jobban fáj a mellem néha hasszúrkát érzek. A 10-12. napon már pecsételni szoktam. Szerintetek van esély a babára? Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. tudom nem nagy vigasz, de legalább megjön... egy ismerősömnek ha nem szedett fogamzásgátlót egész egyszerűen nem jött meg neki! De az biztos hogy abban van valami hogy ha rágörcsölsz nem megy. Nekem 2 éves a lányom. Mikor őt akartuk, iszonyat mód rágörcsöltem! Hőmérőzés, ovu tesztek halomra! Szinte percre pontosan tudtam mikor "kell" együtt lennünk. Aztán munkahely váltás miatt elhatároztuk hogy hanyagoljuk a témát, és persze hogy pont akkor jött össze! :) Most a második bébit várjuk, ő pedig kb 5 hónap után sikerült. De azt biztos hogy tényleg csak akkor tesztelj ha már tuti hogy késik. Meg valahogy az ember megérzi hogy na most nem fog megjönni. Én mindkét terhességemnél onnan tudtam hogy lesz baba, hogy a szokottnál nyugodtabban vártam a menzi idejét. Szinte egyértelmű volt hogy gyermekem lesz. Nehéz elmondtani, de hidd el te is érezni fogod ha ott a bébi! És ne aggódj, előbb utóbb jön a kisbaba hozzátok is! Kitartást!
2011. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2011. szept. 26. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!