Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss kérdés is? Milyen barna...

Syoss kérdés is? Milyen barna hajfestékkel érhetnék el meleg világosbarnát?

Figyelt kérdés

Hajam festett szőke volt, befestettem Syoss sötétszőkével, [link] Php? Id=130 és naggyon szép világos barna lett, de hamar kifakult, lekopott. Ezzzel szép lenne? : [link] Php? Id=151 Valaki próbálta már? Nagyon nem szeretnék sötétbarna, ill. fekete lenni!

Köszi a válszokat, segítsetek!!!!! Mit ajánlottok még, bármi jöhet! :)


2011. júl. 29. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom melyikre gondolsz,de lehet én vagyok béna:)
2011. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem te vagy béna, mindjárt linkelek értelmesen :)
2011. júl. 29. 18:37
 3/7 A kérdező kommentje:

Syoss sötétszőke: [link]


Syoss mézbarna: [link]

2011. júl. 29. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:

mogyoróbarna,világosbarna és mézbarna közül választanék,mert ezek nem vörösös árnyalatok és az utána következők már sötétek lennének szerintem.

Azt hiszem a mogyi lenne a legjobb,de ezeknél a festékeknél sosem lehet tudni,én inább egy fodrászkellékesbe vennék festéket,mert azok megbízhatóbbak(olyan szinű lesz amilyen a színpalettában van).De te tudod:)

2011. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja...ezek közöl?Akkor inkább a sötétszőke,úgyis sötétebb lesz szerintem mint a dobozon:)
2011. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ui:azért kopott ki,mert a szőke könnyen ledobja a festéket,de ha mégegyszer átmész rajta szerintem tartósabb lesz.és az a haj ami szőke volt könnyebben besötétül sajnos:S tapasztalat.Nekem is világosbarna festéktől lett fekete majdnem,mert szőkére kentem.

Ilyenkor előpigmentálni szokták egy natúr sötétszőkével,aztán festik a kívánt színt.

2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössszzziiiii mindenkinek, akkor jól döntök ha megpróbálom megint a sötétszőkét, és hátha tartósabban marad meg az a világosbarna szín? Amúgy jobban szeretem én is a fodrász kellékest, de most spórolás képpen vettem ezt meg, és tetszett a színe(aminek semmi köze a dobozon lévő árnyalathoz) Csak jártam már úgy barnával hogy fekete lett, és az nagyon nem áll jól :(
2011. júl. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!