Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett egy átjárható...

Sikerülhetett egy átjárható petevezetékkel?

Figyelt kérdés
8. és 9.dpo-n erős szurkálást éreztem a méhemben, középen.Ha elakadt volna az embrió a nem átjárható petevezetékben, akkor ott kellene fájnia nem?Ha nem jut át a vezetéken már előbb beágyazódik?Annyira szeretném, hogy sikerüljön!10.dpo-n a hőm még fent van.
2011. máj. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült-e, az majd 3-4 nap múlva kiderül. Ha volt peteérésed, akkor a 10 dpo-n akkor is fent lenne a hőd, ha nem sikerült volna.
2011. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. Megkérdezhetem, hogy mennyi hőd?
2011. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia ! [link]

Itt a görbém.Félek nagyon a méhen kívüli terhességtől, de remélem ez a hónap sikerül.

2011. máj. 2. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia utolsó vagyok. Hogy állsz? Hát az én hőm csak 36,6 de nekem mindig alacsonyabb szokott lenni. Még mindig nem jött meg.Nemsoká tesztelek ha nem jön.
2011. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Hő 36.7, plusz egy kis mell-és hasfájdalom.Én már csináltam egy tesztet, tök negatív lett. Tudom, hogy még korai,de a kedvemet már elvette.
2011. máj. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!