Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 ovulációs mikroszkópról...

PG 53 ovulációs mikroszkópról valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem mutatott semmit.inkább ovu tesztet vettem annál sokkal egyértelműbb volt,hogy mikor van peteérésem
2011. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A húgom esküszik rá, a babája így jött össze. Nekem nem vált be, soha nem mutatott páfrányos mintát, vagyis peteérést, pedig odafigyelve használtam. Ehhez képest a második babámat várom... :)


Ezt találtam róla, hátha segít:


[link]

2011. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem mutatta a pét, csak éppen baba nem lett belőle
2011. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne haragudjon meg aki nem így gondolja!de szerintem nagyon gagyi dolog!:-/nekem is volt nem igazán akart páfrányt mutatni!ki is vágtam a kukába 2 hónap után!
2011. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált.

Megvettem, elő hónapban összejött a segítségével a baba!!! Mutatta a pé-t. Sőt, amikor még nem is tudtam hogy sikerült, már akkor is mutatta, mert folyamatosan páfrányos volt és ez lehet az előjele a terhességnek. Tehát én hamarabb tudtam mint ahogyan a terhességi teszt kimutatta volna.

Most újra próbálkozunk, ez az első hónapunk, hétfőre nem várom, szintén a mikroszkóp segítségével néztük a pé-t.


Nem gagyi, van élettani alapja, mert a kikristályosodást mutatja.

De természetesen biztos van akinek nem válik be. Nálunk bevált, én szoktam ajánlani másoknak is.

2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ahogy elolvastam a címét a topiknak gyors elővettem az ovu mikroszkópom aztán teszteltem vele, de buborékos volt :(

VISZONT, nekem segített mert mensi után egyből elkezdtem használni minden nap!, és egyszercsak páfrányos lett, akkor gyors elkaptam a férjem szerencsére otthon volt:), és babás lettem, de valami miatt nem maradt meg az embrió, persze nem az ovumiki miatt, hanem valami rendellenessége volt. szerintem ha rendszeresen használod, odafigyelsz rá, méred a hődet látni fogod mikor van péd, ne csak egy valamit használj hanem a biztonság kedvéért mást is.

2011. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem jött be, az ovu.teszt sokkal egyértelműbb.
2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!