Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleménytek a PG/55...

Mi a véleménytek a PG/55 óvulációs mikroszkópról?

Figyelt kérdés
Vettem egyet, hogy kipróbálom, de eddig nekem csak "páfrány" rajzolatot mutatott! Nem lehetek mindig fogamzóképes??! Ti is jártatok már így?
2010. aug. 11. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyálból 23 napig folyamatos páfrányt mutatott..előtte nem ettem, cigiztem egy óráig ahogy írva van..hüvelyváladékból meg sose mutatta még akkor sem amikor hüvelyi uh-n az orvos elmondta, hogy most lesz pém, kb másnap..fogtam a pg-t és kidobtam a kukába..inkább hőmérőzök az nem csapott még be..
2010. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..egyébként terhesség esetén is páfrányt mutat.
2010. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt sokan szidják, de én azok közé tartozom, akinek bevált. Igaz, hogy egy hónapig nézegettem előtte, mire rájöttem, mikor páfrányos, mikor karikás. Csak reggeli nyálból csináltam, mielőtt bármit ettem, ittam volna. Nekem nagyszerűen mutatta a termékeny időszakot, 5-7 napig páfrányos volt, azután nem. Igaz, amikor teherbe estem nem maradt páfrányos, tehát azt nem jelezte, de én éppen azért használtam, mert babát szerettünk volna.

Türelem kell hozzá és kitartás.

2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..hát szerintem totál egyértelmű az amikor páfrányos..nem tudom, hogy lehet összetéveszteni a krumplikkal...
2010. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekem maybe baby volt, és bár az ovuláció előtt kezdte mutatni a párfányt, de sokkal előbb, mint a sima teszt, ami egyértelműbbnek tűnt, én coraxot és clear bluet vettem. Én inkább ezeket ajánlanám, pontosabbak.
2010. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem lett páfrányos, pedig teljesen rendben volt a ciklusom. Mikor áttértem az ovu tesztre, azonnal sikerült teherbe esnem...
2010. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem össze-vissza jelzett, pedig fél évig voltam "türelmes"....mindig mindent betartottam....
2010. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem használhatatlan volt
2010. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férjem nyálából is páfrányokat mutatott!:D

Valaki a kiskatonákat nézegeti benne!:D

2010. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem valt be.
2010. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!