Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esetleges terhesség 1. -2....

Az esetleges terhesség 1. -2. hetében jelentkezhetnek ilyen tünetek?

Figyelt kérdés

Már napok óta nagyon fáj a mellem, és néha szúrkál a hasam is , nagyon nem szeretnénk még babát, de félek.

11-én voltunk együtt utoljára, és 25-én kellene megjönnie. Lehetséges hogy attól van?


2011. szept. 21. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ ha peteérésed környékén voltatok együtt és nem védekeztetek akkor akár még terhes is lehetsz.

De szerintem nincs gáz megfog jönni.Ha 25 én nem jön meg meg még utána se na akkor már parázhatsz de addig nincs értelme.

2011. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy 1.2. hét.

az az utolso mensi ota eltelt heteket jelentené.ugyanis onnantól számolják a terhességet.

2011. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megjött már?Ha nem,csináltál tesztet?
2011. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem jött még meg, ma kellett volna elvileg, de szerintem biztos késni fog az idegességtől is.. hétvégén csinálok tesztet ha addig nem jön meg. Bár most olyan érzésem van hogy meg fog..


Egyébként igen, tudom hogy úgy számolják, rosszul tettem fel a kérdést, a fogantatástól számított időre gondoltam.


Egyébként már csak a mellem fáj, más tünetet nem érzek, de az lehet menstruációs előjel is nálam.. csak az a fura hogy már több mint egy hete így van és még nem jött meg :S

2011. szept. 26. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor miért várod meg a teszttel a hétévégét?már rég kimutatná.
2011. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj nincs értelme várni.
2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vártam még vele és tegnap megjött szerencsére, csak az idegeskedés miatt késett 3 napot :)
2011. szept. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!