Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után, mikor...

Az együttlét után, mikor jelentkezhetnek a terhesség tünetei, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A menstruáció elmaradása után vagy azzal egy időben, előtte nem. A tünetek nem feltétlen jelentkeznek, a terhesség legelső jele a menstruáció elmaradása.
2010. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb kb. 2 hét. Ekkorra történik meg a beágyazódás. Nem feltétlenül a mensi elmaradása az első tünet. Nekem például előbb lett nagyon érzékeny a mellem és hányingerem is volt, minthogy elmaradt a menstruáció. A "nem várt" előtt kb. 2-3 nappal már pozitív lett a tesztem.
2010. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg igy van ahogy előttem mondják, de vannak azért kivételek: Az egyik barátnőm pl már az együttlét után 2 nappal érezte, hogy hányingere van és megundorodott a kávétől, holott előtte kávéfüggő volt. Mondtuk is neki hogy biztos terhes, de mi se gondoltuk komolyan, de azért gyanus volt ez igy egyszerre. Aztán kiderült hogy tényleg terhes.
2010. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. olyan két és fél hét volt. Hányással kezdődött és azóta is tart. Megmondom azt hittem a fogkefétől hánytam, mert szokott irritálni. Nem tudtam elindulni munkába és a férjemet kértem szóljon be, hogy kések egy kicsit. Felhívta a főnökömet és közölte vele, hogy biztos abban, hogy a kisfiunk köszönt nekünk jó reggelt.

Mellesleg fogalmam sincs mikor foganhatott meg a csodababa.

2010. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első biztos jel, ami tényleg terhességre utal, az a vérzés kimaradása, és a pozitív terhességi teszt.


Tipikus terhességi tünetek általában 1-2 héttel a vérzés kimaradás aután jelentkeznek, ha jelentkeznek, és mindenkinél mások. Nekem a 6. terhességi héttől kezdve volt egész napos hányinger, mellbimbófájdalom, cicifeszülés, de pl nem sötétedett be a bimbóudvarom és nem volt gyakori vizelési ingerem sem, nem lettem kívánós sem stb. Szóval ahány nő, annyi tünet, erre nem lehet adni. Csak a tesztre, amit vérzéskimaradás után érdemes elvégezni.

2010. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindegyikben benne van a vérzés kimaradása. Viszont ha tabletta mellett lett terhes valaki (mert előfordul!!!) akkor ugyan úgy van vérzése az illetőnek. Szóval marad a teszt meg a nődokid.
2010. márc. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!