Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhesség vagy mensi...

Vajon terhesség vagy mensi tünetei?

Figyelt kérdés
már nem tom mikora kéne megjöni olyan ösze visza van a menszesze van hogy 29 nap van hogy csak 24 napra jönmeg most agusztus 29 én voltmeg és ezeken a napokon voltunk együt védekezés nékül 09-07 09-10 09-12 menyi az eséje hogy terhes vagyok mikor tesztejek a melleim fájnak szinte görögdinyék hányinger fémesiz tegnap teszteltem negativ?
2011. szept. 22. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
rendszertelen ciklusoknál nehéz megmondani mikor van peteérésed.Ha 27-30naposak átlagban akkor lehettek jók ezek a dátumok baba szempontjából.Tesztelni nem tudom mikor teszteljél,mert kimaradt menzi után már általában mutatja,de nálad nehéz megmondani mikorra kellene megjönnie.A tüneteid alapján lehetsz terhes,de lehet legegyszerűbb ha jövő héten elmész orvoshoz.
2011. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát eméletileg 25 asziszem de már énis bezavarotam 28 napra számolom akor 25-26
2011. szept. 22. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Isten látja lelkem nem akarlak bántani, de rémes a helyesírásod :(


Na de hogy válaszoljak, nézd meg hány nap volt a leghosszabb ciklusod és ahhoz mérten várd a mostani mensidet. Utána való reggel tesztelj! Ahogy számolom az neked szeptember 27. vagyis 28-án tesztelj, ha addig nem jön meg! Kalkulátor szerint pont jókor voltatok együtt :)

2011. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!