Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? 1 hete...

Lehetek így terhes? 1 hete együtt voltam a párommal, elfogyott az óvszer, ezért megszakítással védekeztünk. Neki az volt a 8. orgazmusa..

Figyelt kérdés

Mekkora esély van a teherbeesésre? Elvégre szerintem nem lehetett neki sok előváladéka, evégre mégis 8. menet volt.. :P Természetesen nem élvezett belém..

25/L


2009. jún. 15. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Cikulosodról mesélj még egy kicsit, hogy hány napos és hányadik napján történt a dolog.

Egyébként szerintem egyénfüggő. Van pasi akinek az élőváladéka elég, és van akiében még nincs életképes spermium. És az utóbbiból van több.

Meg volt-e mosakodás OTT a 7. és 8. menet közt? :)

2009. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

26 naposak a ciklusaim, jövő hét kedden kéne megjönnie.


Volt mosakodás, és én is lenyalogattam.... :D

2009. jún. 15. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól is függ,hogy a 8.menet előtt eltávolítottátok-e az előző 7menet "maradványait"? Mert ha nem,akkor lehet hogy bejutott valami. Persze mindenképp kisebb az esélye,hogy terhes lehetsz,de azért nem kizárható.
2009. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor még nem volt peteérésed, szóval jóval kisebb az esély... meg amúgyis 8. menet, nem lehett már sok előváladéka... és reméljük előváladékában nincsenek életképes spermiumok sem. :D szerintem nem lesz gond. :)

Első voltam.

2009. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Elég nagyszámban esnek teherbe manapság lányok, mert elterjedt az a hülye tévhit hogy előváladéktól nem lehet teherbe esni.

Legyél óvatosabb a jövőben akkoris ha most szerencséd volt.

Nekem is lett egy előváladék-babám. :)

2009. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

most komolyan megéri kockáztatni?voltato már együtt 7szer aznap és bevállalsz egy ilyen helyzetet??

inkább kényeztetted volna a párod...

2009. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: kényeztetem előtte én is.. kb 3x..
2009. jún. 15. 11:52
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Ehh... a helyedben biztos ami biztos elmenék esemény utánira. Tudom, az szar, meglöki a hormonokat, de sokkal jobb, mint egy abortusz. Jobb félni, mint megijedni, nem?
2009. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A megszakitásos védekezés csak 30%ban hatásos.
2009. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne 30%?? Rengeteg ismerősöm van aki már jó 2 éve csinálja és nem lett belőle kölök, ha lett volna, tudnám, mert anyám nőgyógyásazti műtőben dolgozik. Ha 30% lenne már vagy 10szer teherbe keleltt volna esniük.

Én is voltam így kedves kérdező, ez nem szégyen, nem rohantam a tabiért, nekem nem lett baba.

2009. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!