Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal babat szeretnenk,...

A parommal babat szeretnenk, hat eltelt az elso honap sajnos sikertelenul. Ti mennyi ideig probalkoztatok es milyen tanacsaitok vannak? Teat ajanlottak, nektek vannak mas tippeitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én a jó időzítésben hiszek.

Mikor van peteérésed? Tudod? Rendszeresek a ciklusaid? Ha igen, akkor a középidőt be tudod lőni, és érdemes akörül együtt lenni kb. 2 naponta.

31 napos ciklusaim voltak, és mi így voltunk együtt: a 9., 10., 13., 15. napon. Lányom így fogant.


Ha nem tudod mikor van peteérésed, akkor vegyél ovulációs tesztet. Hátha neked beválik.


[link]

De ne stresszelj rá, ne csalódj, ha nem jön össze, ne keseredj el egyből!

2011. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen nagyon rendszeresek a menstruacioim ,akkor idozitsem a kozepere korulbelul?nagyon szeretnem ezt a kisbabat?

neked mennyi idobe telt mig ossze jott?:

2011. szept. 22. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk az első baba kb.2 hónap alatt összejött.A második pedig másfél év alatt sikerült.Én már az első hónapban nagyon el voltam keseredve és ahogy telt az idő,egyre rosszabb lett,hogy csak megjön hónapról hónapra a nem várt.

Folsavon kívül nem szedtem semmit,nem ittam teát.Aztán egyik nap úgy keltem fel,hogy engem már ez az egész baba project nem érdekel,majd ha jönnie kell akkor jönni fog.Két hónap múlva pozitívat teszteltem.

Ne keseredj el,csak nyugodt és természetes legyél és hidd el,amikor itt lesz az ideje,meg fog ő érkezni.Drukkolok,hogy mihamarabb összejöjjön! :)

2011. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi több mint 2és fél éve próbálkozunk, de sajnos olvastam itt már 4, 6 és 7 évi próbálkozást is!


Ha komolyan gondoljátok, akkor előtte, vizsgáltassátok ki magatokat tetőtől talpig, és ha minden ok (sperma kép ...hormonok stb..) akkor próbálkozzatok nyugodtan stressz mentesen és természetesen


A vizsgálatok azért kellenek, ne hogy valami egyszerű kis hiba miatt feleslegesen próbálkozzatok évekig, apróbb gondokat ugyanis könnyen ki lehet javítani, és akkor legalább nem megy fölöslegesen az idő. :) SOK SIKERT!

2011. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok: ha középidőben lesztek együtt és úgy sem jön össze pár hónapig, akkor tényleg érdemes egy kivizsgálás, hátha valami baj van, de azt gondolom, hogy 1 hónap után még ne gondolkozz ezen és ne éld bele magad abba, hogy gond van!

Csak lazán, 2 naponta egy kis hancúr és reméljük titeket is hamar megtalál a gólya.

Nekünk elsőre összejött, nagyon szerencsés vagyok úgy érzem.

2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hat en is nagyon remenykedem :) minden vagyam egy kisbaba
2011. szept. 22. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 2 hónapja próbálkozunk. Én is azt gondoltam hogy első hónapba sikerül és nagyon csalódott voltam amikor megjött..

Nem kell rögtön görcsölni (bár én is ezt tettem) megfogadtam hogy ebben a ciklusban megpróbálom lazábbra venni a dolgot mert így csak magamnak ártok, és talán ezért nem sikerül. Neked is sokkal nagyobb meglepetés lesz a pozi teszt ha nem erre gondolsz egyfolytában.

Sok sikert!!!

2011. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Halkan megjegyzem hogy mind a 2 hónapban pont jókor voltunk együtt, de tudod akkor is csak 30% az esély...

Előző válaszoló

2011. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sumergo ***** válasza:

Egy hónap sikertelenség után azt javaslom, hogy szeressétek egymást, semmi egyebet. Ha egy hónap után már ezen agyalsz, akkor nagyon nagy csalódások várhatnak még rád. Nem is szabadna még, hogy eszedbe jusson, hogy miért nem sikerült! Majd ha legalább fél év eltelik, de inkább egy év után érdemes töprengeni, hogy miért nem sikerült. Az is lehet, hogy most pont olyan ciklusod volt, amikor nem volt peteérésed, ilyen mindenkinél előfordul.

Szóval, szerintem semmi para, 2 naponta, de ne a gyerekért szeretkezzetek, és biztosan össze fog jönni!


33+4 hkm

2011. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is nagyon el voltam keseredve az első sikertelen hónap után ahogy szerintem mindenki aki a párjával el tervezi,hogy babát szeretne!bár nekünk 6,5 év ment el sikertelen hónapokkal+gyógyszerekkel+injekciókkal+vizsgálatok+kezelések...!Nem adtuk fel és nem is fogjuk!1,5 hét múlva megyünk meddőségi intézetbe!szóval te még nagyon messze vagy attól hogy el kéne keseredned!ki tartás!és sokkal több szerencsét mint amennyi nekünk volt!
2011. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!