Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem használunk gumit, a...

Nem használunk gumit, a megszakitásos módszert használjuk..Nem ment bele semmi.De nem akar neki megjönni most kb. 2-3napot késik..Most akkor terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ugy érzi hogy a hasa kezd "nőni" teljesen magába beszélte hogy terhes.Az anyjának nem akar szólni.Mit csináljunk?Terhes?Várjunk még?Vagy menjen el nőgyógyászhoz?Vagy esetleg teszt?:S:S:S
2009. ápr. 25. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
ne aggodjatok,így védekeztem/védekezek mindig. 4 gyermeket szültem de akkor amikor akartam.Véletlenül soha nem lettem terhes.akárki akármit is mond,ez biztos módszer,és nem káros az egészségre
2009. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor Neked mázlid volt, mert rajtad kívül egy csomóan vannak, akik a megszakításos módszerrel teherbe estek. Lehet hogy Te vagy a 100 közül az egy aki nem, de ettől még nem kéne mást a saját hülyeségedre biztatni.
2009. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogyan lehettek ilyen felelőtlenek!

Nem akarok én vádaskodni de ha nem akartok még babát akkor miért nem tudtok tenni ellene?Más meg mindent megtesz,hogy sikerűljön neki a baba!Na ezt tartanám az élettől igaszságtalanságnak ha az ilyeneknek mint nektek sikerűlne és az olyanoknak akik szeretnék azoknak meg nem!

Vegyetek tesztet és reménykedjetek,hogy negatív lesz!Lehetőleg ebből az esetből tanulni fogtok mindketten és más védekezési módot választotok!Annyi fajta létezik manapsá nem igaz,hogy nem tudtok választani belőle!

2009. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!