Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a menzeszem...

6 napja késik a menzeszem pedig mindig hajszál pontos, megszakításos módzsrerrel vtunk együtt a barátommal. Ez terhesség lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

van rá esély. teszt??

és legközelebb VÉDEKEZZETEK ha még nem akartok babát!

2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igen, de biztosat csak orvos mondhat. Tesztelni kellene majd, de még biztos korai.
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, most azt írjátok, hogy 6 nap késés után még korai lenne tesztelnie nekem pedig a nemvárt második napján negatív lett a tesz és arra azt a választ kaptam, hogy biztos nincs baba. Még mindig nem jött meg szóval ez már a 4 napi késés nálam és nekem is mindig hajszál pontos szokott lenni.
2010. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy késik, több dolog miatt is lehet, akár terhesség, akár hormonok, csinálj egy tesztet vagy menj orvoshoz.
2010. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem szakértőként írtam, hogy korai lenne tesztelni, nem vagyok orvos. :)
2010. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 perc megcsinálni egy tesztet és kiderül.
2010. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs itthon így én csak holnap tudok újra csinálni. Ha meg semmi megyek dokihoz.
2010. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem 5 napot késett, s az is valószínűleg az idegeskedés miatt. Nálad/Nálatok is ez lehet. Csináljatok egy tesztet, nem drága, s ha negatív, legalább megnyugszotok, s akkor lehet, hogy meg is jön. Vagyis, nálam így működött, ezért csak ezt tudom tanácsolni. :-) Ha pedig mégis orvosra szorul a dolog, akkor nem árt mielőbb elmenni - de remélem, nem lesz semmi baj! Sok szerencsét Nektek!
2010. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltam én már ennél idegtépőbb helyzetben is mikor sokkal idegesebb voltam én mégis mindig időben megjött.
2010. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt,hogy 3 hetet is késett. Már teljesen kész voltam, hogy az vagyok-e, de aztán megjött. Közben kétszer teszteltem is de addig nem nyugodtam meg míg meg nem jött. Mi is hasonlóan védekezünk, de ha legközelebb megjön (már kellett volna kb. 10 napja) akkor újra elkezdem a gyógyszert, mert ez nem állapot ha nem akarsz babát.
2010. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!