Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal a megszakításos...

A párommal a megszakításos módszert alkalmazzuk, de mindig odafigyelünk, és még időbe kihúzza. Késik a mensesem. Tesztet még nem csináltam. Volt egy enyhébb fertőzésem a napokban, ez befolyásolhatja a mensest, késhet emiatt is vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. A megszakításos módszer eléggé orosz rulett. Vegyél egy tesztet!
2008. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a módszert nem nevezném védekezésnek. Lehet, hogy üdvözölhetünk a kismamák klubjában?
2008. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Kelemföldnél kiszállok" módszer szerintem egyáltalán nem működik! Mindenképpen vegyél egy tesztet.
2008. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A módszeretek tényleg nem tartozik a biztonságosak közé, noha én is alkalmaztam,de nem sokáig, mert eléggé paráztam. Gondolom te is tudod, hogy már az előváladék is tartalmaz spermákat, azt pedig nem érzik a pasik. Barátnőmék szüleinél ilyen módszer mellett fogantak az ikrek! Mióta késik a mensid? Tényleg késhet a mensi fertőzés miatt is! tünetek vannak?
2008. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2napja késik, tünetek nincsenek,
2008. szept. 7. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Fetozes, felfázás, stressz...mind befolyásolhatja a ciklust. Ahogy a megszakításos módszer is. A terhességtol valo félelem szintén.

Barátnomék évekig így védekeztek, mukodott is nekik. Aztán szerettek volna babát, sikerult is. Továbbra is így védekeztek, és most 8 hónap mulva úton a kovetkezo babus. Szoval nagy nem igazán bíznék benne.

2008. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szióka! Mi évekekig "védekeztünk" a megszakításos módszerrel, de egyszer sem lettem terhes. Most, hogy akarjuk, meg nem akar sikerülni. Úgyhogy én nem lettem terhes a megszakításos módszerrel. Sok sikert.
2008. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi először csináltuk a megszakításos módszert, előtte gumival szeretkeztünk a férjemmel. Most 8 hetes vagyok és nagyon boldog.

Okozhatja fertőzés is a késést meg még sok minden (idő, stressz...) vagy terhesség is. Pár nap múlva tesztelj újra!

2008. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!